Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
Aramak istediğiniz kriterleri seçerek arama yapabilirsiniz...
 
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
GERİ DÖN ARAMA SONUÇLARI  ›  MONTAJ VE KURULUM
MONTAJ VE KURULUM
Aysan Bariyer ve Güvenlik Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Aysan Bariyer ve Güvenlik Sistemleri
Aysan Bariyer ve Güvenlik Sistemleri 2012 yılında kurulmuş olmasına karşın bundan çok öncesine dayanan sektörel tecrübesi ile kazanmış olduğu deneyimleri yaratıcılıkla, birikimlerini ise müşterilerinin memnuniyeti için kullanmaktadır. Firmamız faaliyet gösterdiği güvenlik sistemleri, otopark ve bariyer sistemleri, turnike sistemleri, bekçi devriye tur sistemleri, endüstriyel kapılar, dairesel kapılar, yana kayar kapılar, fotoselli cam kapılar, kepenk ve panjur konusunda hatasız iş anlayışı ile hareket ederek vermiş olduğu hizmeti en kısa süre içinde, müşteri talep ve isteklerine uygun bir şekilde, kullandığı ürün ve malzemeler konusunda ödün vermeden hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.
MONTAJ VE KURULUM
Abanoz Profesyonel Güvenlik Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Abanoz Profesyonel Güvenlik Sistemleri
Güvenlik sistemleri konusunda etkinlik gösteren Abanoz Profesyonel Güvenlik Sistemleri, Samsun'da birçok önemli projeye imza atmıştır. Slogan olarak seçmiş olduğu güvenli mekanlar yaklaşımına uygun olarak, bir işletmenin gereksinim duyabileceği tüm elektronik güvenlik ve kontrol ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır. Konusunda deneyimli Abanoz Profesyonel Güvenlik Sistemleri proje grubu, keşif aşamasından başlamak üzere müşterilerinin isteklerini dikkatle değerlendirip, kendi deneyimlerini de katarak en üst düzeyde verim alınabilecek sistemin kurulmasını sağlamaktadır. Abanoz Profesyonel Güvenlik Sistemleri teknik destek ekibi, 24 saat kesintisiz hizmet sistemi ile satış sonrasında da daima müşterilerinin yanında olmaktadır. Vizyonumuz uluslararası standartlarda ürün ve hizmet kalitesi sunmak, Samsun'da aranılan bir marka olmaktır.
MONTAJ VE KURULUM
PowerNes Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
PowerNes Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri
PowerNes Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri firmamız sektöründe lider markalarımız ve güçlü çözüm ortaklarımız ile siz değerli müşterilerimize dünya standartlarında çözümler sunmak ilkesiyle hizmet vermekten onur ve gurur duymaktayız.
MONTAJ VE KURULUM
Şencell Güvenlik Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Şencell Güvenlik Sistemleri
Şencell Güvenlik Sistemleri LTD. ŞTİ. 2005 yılından günümüze faaliyetini sürdürmektedir. Artan rekabet ortamında işini mükemmel yapmak zorunda olduğunun bilincinde olan firmamız, iş kalitesini yılların vermiş olduğu tecrübe ile birleştirerek sektördeki kalıcı ve profesyonel firmalar arasında yer almayı başarmıştır. İnsan güvenliğinin ucuz malzemelerle riske edilemeyeceğini savunan şirketimiz sektörün gözde distribütörlerinin bayiliğini yaparak geniş bir ürün yelpazesi oluşturmakta ve bu sayede müşterilerine seçkin ürünleri uygun fiyata sunabilmektedir.
MONTAJ VE KURULUM
Bilnet Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Bilnet Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri
Sektörde 13 yılını aşan firmamız öncü şirketler arasında olmaktan gurur duymaktadır. Kendisine müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız her zaman en son teknoloji ürünlerini müşterilerine sunmaktan onur duymaktadır.Firmamız güvenlik sistemleri sektöründe farklı yapısı olan tek firmadır. Farklılığımız teknik ekibimizin bir eleman gibi değil yaptığı işin bilince olması,özen göstermesi,müşteri memnuniyeti,disiplinli olması,müşteriye karşı dürüst davranması çalıştığı yeri kendi işi görmesi bizi ayrıcalıklı kılmaktadır.
MONTAJ VE KURULUM
YAK Güvenlik
Oy verOy verOy verOy verOy ver5 Puan  ·  1 Oy
YAK Güvenlik
İşletmemiz her türlü parmak izi okuyucu sistemleri, turnike sistemleri, güvenlik kameraları, kartlı geçiş sistemleri, yüz tanıma sistemleri, bariyer sistemleri, bekçi tur sistemleri, otopark sistemleri, görüntülü diafon sistemleri konusunda hizmet vermektedir. Ürünlerimizle tanışan müşterilerimizin istek, eleştiri ve memnuniyeti iyiye ve kaliteye giden yolda daima kılavuzumuz olacaktır.
MONTAJ VE KURULUM
İmza Bilgi Teknolojileri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
İmza Bilgi Teknolojileri
Yazılım ve bilgi teknolojileri alanında hizmet veren şirketimiz, 2011 yılında yazılım sektörüne yenilik ve sürekli destek parolası ile giriş yapmış ve sağladığı net çözümler ile müşterilerine sürekli ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmaktadır. Tecrübeli ekibimiz yazılım geliştirme, web, mobil yazılım ve tasarım geliştirme, sistem ve güvenlik çözümleri alanlarında müşterilerimizin yanında yer almaktayız. Kamu kuruluşları ile özel sektördeki işletmelere özel çözüm odaklı hizmetler sunuyoruz.
MONTAJ VE KURULUM
SMD Güvenlik Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
SMD Güvenlik Sistemleri
SMD Güvenlik Sistemleri, sektöründeki teknolojik gelişimleri yakından izleyen ve en yeni ürünlere katma deger kazandırarak, Türkiye'de ki kurumsal ve bireysel kullanıcıların ihtiyaçlarına çözümler sunan Ankara Ostim merkezli güvenlik ve teknoloji şirketidir. SMD Güvenlik; gelişiminin zirvesinde olan görüntü, alarm otomasyon ve bu sistemlerin entegrasyonu alaninda faaliyet göstermektedir. Bu amaçla CCTV sistemleri, hırsız alarm sistemleri, yangın alarm sistemleri, kartlı geçis sistemleri, personel devam kontrol sistemleri üretici ve ithalatçı firmalarla ii birliği yapmakta ve en yeni teknolojilerin pazarlamasını, montajını ve satışını Ankara Ostim merkezli olmak üzere tüm Türkiye'de yapmaktadır.
MONTAJ VE KURULUM
Maximum Güvenlik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Maximum Güvenlik
Müşterilerimize teknolojik çözümler sunma amacı ile 2016 yılında Düzce’de başlayan hizmetlerimiz sürekli kendini geliştiren ve yenileyen yapımızla artarak devam etmektedir.Faaliyetlerimiz uluslar alanda başarı gösteren güçlü iş ortaklarımızında desteği ile hafif akım sistemleri diyebileceğimiz cctv ip Kamera sistemleri, hırsız-yangın alarm sistemleri, çevre güvenlik sistemleri, giriş kontrol bina otomasyon sistemleri, analog-digital-ıp telefon santral sistemleri, network kablolama alt ve üst yapı sistemleri, bilgisayar sistemleri ve bariyer sistemlerinin keşif, danışmanlık, tasarım, projelendirme, uygulama ve servis hizmetlerini sunmaktayız.
MONTAJ VE KURULUM
Emiturk Elektronik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Emiturk Elektronik
Emiturk Elektronik, 1995 yalında kartlı geçiş, personel devam kontrol ve kamera güvenlik sistemleri alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur.Kuruluş amacı doğrultusunda, sektördeki ihtiyaçlara kaliteli teknik destek ve servis hizmeti vermek amacıyla, satışa sunduğu ürünlerin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Türkiye genelinde satışa sunduğu ürünlerin yazılımsal kontrolünü sağlamak ve müşterilerinin ihtiyaçlarına kendi bünyesinde cevap verebilecek için kendi yazılım kadrosunu kurmuş ve bu konuda profesyonel çözümler üretmiştir. Bu sayede müşterilerden ve iş ortaklarından gelen taleplerin dinamik bir destek yapısı içinde karşılanması sağlanmaktadır.
MONTAJ VE KURULUM
Alarm 35
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Alarm 35
Alarm 35 İzmir, yeni nesil hırsız alarmı, güvenlik kamerası sistemleri satış, montaj ve destek hizmetleri vermektedir.
MONTAJ VE KURULUM
Zetgrup
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Zetgrup
2015 yılında kurulan Zetgrup, başta dijital medya olmak üzere; güvenlik ve otomasyon sistemleri alanların da hizmet vermektedir. Vizyon olarak her alanda uygulanabilir sistem geliştirmeyi hedef edinmiştir.Zetgrup, iş ortakları ile birlikte sizin gerçekleştirmek istediğiniz hedeflerinize ulaştırır.Gelişen ve değişen çağa uygun, sistemleri bulmak, geliştirmek, inşa etmek temel unsurumuzdur. Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımlarımızla şehrimizde, bölgemizde hatta ülkemizde önde gelen işletmeler arasında yer almak ana hedefimizdir.
MONTAJ VE KURULUM
Dentek Güvenlik Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Dentek Güvenlik Sistemleri
Güvenlik sistemleri konusunda müşterimizin gereksinimleri doğrultusunda çözümler geliştirmek üzere danışmanlık hizmeti vermekten başlayarak ihtiyaca uygun ürünlerin belirlenmesi, altyapının hazırlanması, ürünlerin temini, montajının yapılması, sistemlerin kullanımı ile ilgili kullanıcılara gerekli eğitimin verilmesi ve sonrasındaki servis hizmetini kapsamaktadır.Faaliyet alanlarımız içerisinde; hırsız alarm ihbar, cctv / ip kamera, yangın algılama, devam takip ve geçiş kontrol, çevre güvenlik ve ınterkom görüntülü kapı telefon sistemleri yer almaktadır. Tüm faaliyet alanlarında üstün teknoloji geliştiren, kaliteli üretim yapan, satış sonrası servis hizmetini eksiksiz ve hızlı sağlayan konusunda lider firmalarla işbirliği yaparak müşterilerine kaliteyi makul fiyatlarla sunmayı prensip edinmiştir.
MONTAJ VE KURULUM
Egebeta
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Egebeta
24 yıllık tecrübe ve bilgi birikimiyle geliştirdigi 20.000’i aşkın tüm projelerde fark yaratan Egebeta; Endüstriyel panel kapılar ve endüstriyel sarmal kapıları, fotoselli kapı sistemleri, hgs ve bariyer sistemleri, kanatlı ve kayar bahçe kapı otomasyonu, pvc hızlı kapı, rampa ve körük sistemleri, yangın kapıları, turnike geçis ve kontrol sistemleri, endüstriyel car-port sistemleri gibi alanlarında faaliyetlerini göstermektedir.Egebeta satış sonrası hizmet içinde destek vermektedir. Egebeta kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla siz degerli müşterilerine sunduktan sonra da Türkiye’de sektöründe ilk kez 7/24 acil servis hizmeti vermektedir.
MONTAJ VE KURULUM
İptech Güvenlik Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
İptech Güvenlik Sistemleri
Elektronik güvenlik sistemleri çözüm odaklı çalışmala rprojelendirme hizmeti vermek amacıyla kurulmuş olan İptech Güvenlik Sistemleri proje çalışmalarında zayıf akım bölümlerinde güvenlik kısmını yapmaktadır. Elektronik güvenlik kısmını kapsaya sistemlerin tamamını kurulum, montaj, devreye alma olmak üzere her noktasında hizmet vermektedir.
MONTAJ VE KURULUM
Barfas Elektronik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Barfas Elektronik
Firmamız RFID, barkod, POS sistemler, otomatik kapı sistemleri ve algılayıcı sensörlerin dizaynını ve satışını kendi markası altında yaparak elektronik sektöründe katma değer yaratmayı amaçlamıştır. Bunun yanı sıra ilk yerli seri üretim için gerekli yatırım çalışmalarına var gücüyle devam etmektedir.Şirketimiz, Gaziantep gibi önemli bir sanayi lokasyonunda kurulması sebebiyle anadolu illeri ve ortadoğu bölgesindeki fabrika, işletme, hastane, otel, kurum ve toplu yaşam alanlarının otomatik tanımlama ve veri toplama ihtiyaçlarına hızlı ve etkin biçimde cevap vererek büyümesini sürdürmektedir.
MONTAJ VE KURULUM
Devran Bilgisayar
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Devran Bilgisayar
Devran Bilgisayar İletişim İnşaat ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti. 2001 yılında kurulmuş olup, bilgisayar ve çevre birimleri, sarf malzemeleri, ses ve görüntü cihazları, kamera ve güvenlik sistemleri gibi ürünler çerçevesinde satış ve teknik destek konuları ile ilgili olarak çalışmaktadır.Devran Bilgisayar, halen Kızılay merkez’de bulunan Casper Store mağazası ile Casper ürünlerinin yetkili satıcısı ve teknik servisi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
MONTAJ VE KURULUM
GTS Teknoloji
Oy verOy verOy verOy verOy ver
GTS Teknoloji
GTS, bina otomasyon sistemleri, yangın alarm, cctv kamera güvenlik sistemleri, fiber optik altyapı çözümleri, kartlı geçiş kontrol ve konusunda 15 yıllık bilgi birikimi ve tecrübeye sahip kadrosu ve ileri teknoloji ürünleriyle müşterilerine etkin ve ekonomik çözümler üretmektedir.Akıllı bina uygulamalarında, yangın alarm, sesli tahliye, güvenlik alarm, bina otomasyon sistemleri ve bunların tek merkezden yönetimini sağlayan entegrasyon çözümlerimizle ihtiyaca uygun ve ileri teknoloji ürünlerle hizmet vermekteyiz.
MONTAJ VE KURULUM
Buhur Güvenlik ve Geçiş Kontrol Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Buhur Güvenlik ve Geçiş Kontrol Sistemleri
Şirketimiz geçiş kontrol sistemleri ve hızlı geçiş sistemleri konularında profesyonel destek vermektedir. Üretilen donanımları , geliştirdiği yazılımlarla senkronize çalıştırmayı başarmış olan firmamız bir çok ihtiyaca cevap vermiştir. Sektöründeki yoğun rekabeti müşterisinden almış olduğu parayı satış sonrası hizmetlerle müşterisine geri verip, müşterilerinin güvenini ve referansını kazanarak aşmıştır.
MONTAJ VE KURULUM
İlkem Teknoloji
Oy verOy verOy verOy verOy ver
İlkem Teknoloji
İlkem teknoloji, billişim sektöründe faaliyet göstermek üzere 1996 yılında Çankaya Bilgi İşlem adı ile kuruldu. Firmamız HBYS ( Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri) yazılımı projesi ile Batman ve çevre illerinde birçok hastaneye otomasyon sistemleri kurdu. İnternet filtreleme , web ticari muhasebe programı ve firewall ürünlerinin satışında Malatya, Elazığ, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır, Bingöl, Mardin, Siirt illerini Batman’a bağlayarak bölge müdürlüğü sıfatı ile faaliyetlerde bulundu. BDH- PROBİL firması ile iş ortaklığı yaparak Batman,Siirt,Şırnak illerinde 7 banka, Turkcell,Avea,JTI, Türk Telekom, Burger King lokasyonlarına yerinde 7/24 servis hizmeti verdi. IBM -SERİ firması ile iş ortaklığına giderek 7/24 servis hizmeti verdi.