Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Dentek Güvenlik Sistemleri - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Dentek Güvenlik Sistemleri
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Dentek Güvenlik Sistemleri

Adres Pelitlibağ Mahallesi 1122 Sokak No:21 Zemin Kat DENİZLİ
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website dentekguvenlik.com.tr
Telefon 0258 242 77 70     
Güvenlik sistemleri konusunda müşterimizin gereksinimleri doğrultusunda çözümler geliştirmek üzere danışmanlık hizmeti vermekten başlayarak ihtiyaca uygun ürünlerin belirlenmesi, altyapının hazırlanması, ürünlerin temini, montajının yapılması, sistemlerin kullanımı ile ilgili kullanıcılara gerekli eğitimin verilmesi ve sonrasındaki servis hizmetini kapsamaktadır.Faaliyet alanlarımız içerisinde; hırsız alarm ihbar, cctv / ip kamera, yangın algılama, devam takip ve geçiş kontrol, çevre güvenlik ve ınterkom görüntülü kapı telefon sistemleri yer almaktadır. Tüm faaliyet alanlarında üstün teknoloji geliştiren, kaliteli üretim yapan, satış sonrası servis hizmetini eksiksiz ve hızlı sağlayan konusunda lider firmalarla işbirliği yaparak müşterilerine kaliteyi makul fiyatlarla sunmayı prensip edinmiştir.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Dentek Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. 2006 yılında kurulmuştur. Kurucuların güvenlik sistemleri konusundaki geçmiş birikim ve tecrübeleri ile birlikte, sektörde 13 yılı aşkın deneyim ve tecrübeye sahiptir. Kurulduğumuz günden bugüne siz değerli müşterilerimize kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışını her zaman geliştirerek sunmayı vazgeçilmez temel ilkemiz olarak kabul ettik. Hedefimiz; güvenilir, bilgili, deneyimli satış ve satış sonrası teknik servis ekibimiz ile sizlerin güven ve desteğini sürekli kılarak birlikte büyümek, aynı zamanda hep birlikte sektörümüzü büyütmek ve ileriye taşımaktır. Amacımız, ihtiyaçlara uygun profesyonel ve kaliteli hizmeti sunmaktır. Temel prensibimiz ise; kaliteden taviz vermeden alanında tecrübeli ve güleryüzlü ekibimizle siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmaktır.

Faaliyet alanlarımız içerisinde; hırsız alarm ihbar, cctv / ip kamera, yangın algılama, devam takip ve geçiş kontrol, çevre güvenlik ve ınterkom görüntülü kapı telefon sistemleri yer almaktadır. Tüm faaliyet alanlarında üstün teknoloji geliştiren, kaliteli üretim yapan, satış sonrası servis hizmetini eksiksiz ve hızlı sağlayan konusunda lider  firmalarla işbirliği yaparak müşterilerine kaliteyi makul fiyatlarla sunmayı prensip edinmiştir.

Elektronik ve bilişim sektörlerinin çok hızlı geliştiği dünyamızda; çağımızın gereksinimlerine entegre edilebilir, kullanıcı dostu sistemler geliştirme misyonu ve hızlı gelişen teknoloji trendlerinden hiç bir zaman geri kalmama vizyonu ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Güvenlik sistemleri konusunda müşterimizin gereksinimleri doğrultusunda çözümler geliştirmek üzere danışmanlık hizmeti vermekten başlayarak ihtiyaca uygun ürünlerin belirlenmesi, altyapının hazırlanması, ürünlerin temini, montajının yapılması, sistemlerin kullanımı ile ilgili kullanıcılara gerekli eğitimin verilmesi ve sonrasındaki servis hizmetini kapsamaktadır.