Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Barfas Elektronik - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Barfas Elektronik
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Barfas Elektronik

Adres 2.Organize San. Böl. Dursun Bak bulvarı No:28 Başpınar/Gaziantep/Turkey
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.barfas.com
Telefon 0342 337 26 93     
Faks 0342 337 11 55
Firmamız RFID, barkod, POS sistemler, otomatik kapı sistemleri ve algılayıcı sensörlerin dizaynını ve satışını kendi markası altında yaparak elektronik sektöründe katma değer yaratmayı amaçlamıştır. Bunun yanı sıra ilk yerli seri üretim için gerekli yatırım çalışmalarına var gücüyle devam etmektedir.Şirketimiz, Gaziantep gibi önemli bir sanayi lokasyonunda kurulması sebebiyle anadolu illeri ve ortadoğu bölgesindeki fabrika, işletme, hastane, otel, kurum ve toplu yaşam alanlarının otomatik tanımlama ve veri toplama ihtiyaçlarına hızlı ve etkin biçimde cevap vererek büyümesini sürdürmektedir.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Barfas elektronik tanımlama teknolojilerinin temeli 2012 yılında atılmıştır. Türkiye’nin bu teknolojilere yeni yeni alıştığı bu yıllarda Barfas’ın kurucuları bu teknolojinin yaygınlaşması, tanınması, projelendirilmesi ve eğitimi konularında önemli başarılar elde etmişlerdir.

Kazanılan bu bilgi ve tecrübe sayesinde, 1945’den beri faaliyette olan Baharoğlu grubu bünyesinde, Türkiye’nin sayılı yerli üretim OT/VT teknoloji firması olan Barfas kurulmuştur. 

Firmamız RFID, barkod, POS sistemler, otomatik kapı sistemleri ve algılayıcı sensörlerin dizaynını ve satışını kendi markası altında yaparak elektronik sektöründe katma değer yaratmayı amaçlamıştır. Bunun yanı sıra ilk yerli seri üretim için gerekli yatırım çalışmalarına var gücüyle devam etmektedir.  

Şirketimiz, Gaziantep gibi önemli bir sanayi lokasyonunda kurulması sebebiyle anadolu illeri ve ortadoğu bölgesindeki fabrika, işletme, hastane, otel, kurum ve toplu yaşam alanlarının otomatik tanımlama ve veri toplama ihtiyaçlarına hızlı ve etkin biçimde cevap vererek büyümesini sürdürmektedir.