Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Zetgrup - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Zetgrup
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Zetgrup

Adres Yeni Mahalle İsmet İnönü Bulvarı Atakum / Samsun
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website zetgrup.com
Telefon 0362 437 75 55     
Mobil 0542 430 75 55
2015 yılında kurulan Zetgrup, başta dijital medya olmak üzere; güvenlik ve otomasyon sistemleri alanların da hizmet vermektedir. Vizyon olarak her alanda uygulanabilir sistem geliştirmeyi hedef edinmiştir.Zetgrup, iş ortakları ile birlikte sizin gerçekleştirmek istediğiniz hedeflerinize ulaştırır.Gelişen ve değişen çağa uygun, sistemleri bulmak, geliştirmek, inşa etmek temel unsurumuzdur. Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımlarımızla şehrimizde, bölgemizde hatta ülkemizde önde gelen işletmeler arasında yer almak ana hedefimizdir.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

2015 yılında kurulan Zetgrup, başta dijital medya olmak üzere; güvenlik ve otomasyon sistemleri alanların da hizmet vermektedir. Vizyon olarak her alanda uygulanabilir sistem geliştirmeyi hedef edinmiştir.

Zetgrup tarafından geliştirilen ve uygulanan sistemler sonucunda insanların her açıdan pozitif yönde etkilenmesini hedeflemektedir.

Zetgrup, iş ortakları ile birlikte sizin gerçekleştirmek istediğiniz hedeflerinize ulaştırır.Gelişen ve değişen çağa uygun, sistemleri bulmak, geliştirmek, inşa etmek temel unsurumuzdur. Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımlarımızla şehrimizde, bölgemizde hatta ülkemizde önde gelen işletmeler arasında yer almak ana hedefimizdir.