Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Maximum Güvenlik - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Maximum Güvenlik
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Maximum Güvenlik

Adres Şerefiye Mahallesi, Ümit Sokak No: 19/B Merkez / DÜZCE
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.maximumguvenlik.com.tr
Telefon 0380 524 48 49     
Faks 0380 524 48 49
Müşterilerimize teknolojik çözümler sunma amacı ile 2016 yılında Düzce’de başlayan hizmetlerimiz sürekli kendini geliştiren ve yenileyen yapımızla artarak devam etmektedir.Faaliyetlerimiz uluslar alanda başarı gösteren güçlü iş ortaklarımızında desteği ile hafif akım sistemleri diyebileceğimiz cctv ip Kamera sistemleri, hırsız-yangın alarm sistemleri, çevre güvenlik sistemleri, giriş kontrol bina otomasyon sistemleri, analog-digital-ıp telefon santral sistemleri, network kablolama alt ve üst yapı sistemleri, bilgisayar sistemleri ve bariyer sistemlerinin keşif, danışmanlık, tasarım, projelendirme, uygulama ve servis hizmetlerini sunmaktayız.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Müşterilerimize teknolojik çözümler sunma amacı ile 2016 yılında Düzce’de başlayan hizmetlerimiz sürekli kendini geliştiren ve yenileyen yapımızla artarak devam etmektedir.

Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte bizde müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha yenilikçi, daha uygun ve daha kolay erişilebilir çözümler sunuyoruz. Bu anlamada teknoloji çözüm kanalı haline gelmek için kendimizi yeniliyoruz.

Faaliyetlerimiz uluslar alanda başarı gösteren güçlü iş ortaklarımızında desteği ile hafif akım sistemleri diyebileceğimiz cctv ip Kamera sistemleri, hırsız-yangın alarm sistemleri, çevre güvenlik sistemleri, giriş kontrol bina otomasyon sistemleri, analog-digital-ıp telefon santral sistemleri, network kablolama alt ve üst yapı sistemleri, bilgisayar sistemleri ve bariyer sistemlerinin keşif, danışmanlık, tasarım, projelendirme, uygulama ve servis hizmetlerini sunmaktayız.

İş teknoloji olunca, gelişimin sonu olmadığı bilinci ile sürekli kendimizi yeniliyoruz. Özellikle müşterilerimizden gelen geri dönüşleri referans alarak gelişmeleri takip ediyor, yeni teknolojiler öğreniyor ve uyguluyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetinin çalışanlarımızın memnuniyetinden geçtiğine inanarak ekip olarak herzaman eğitimlerle gelişimimizi sağlıyoruz. Her çalışanımızın gelişimi firmamızın gelişimi olduğuna inanıyoruz. Bu sebeple çalışanlarımızın gelişimine ve motivasyonuna büyük önem gösteriyoruz.

Genç dinamik kendini  her geçen gün geliştiren kadromuzla birlikte teknoloji sektöründe emin adımlarla ilerliyoruz.