Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
SMD Güvenlik Sistemleri - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
SMD Güvenlik Sistemleri
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

SMD Güvenlik Sistemleri

Adres 100.Yıl Bulvarı Bosna İş Merkezi 35/58 Ostim/Ankara
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.smdguvenlik.com
Telefon 0312 354 66 87     
SMD Güvenlik Sistemleri, sektöründeki teknolojik gelişimleri yakından izleyen ve en yeni ürünlere katma deger kazandırarak, Türkiye'de ki kurumsal ve bireysel kullanıcıların ihtiyaçlarına çözümler sunan Ankara Ostim merkezli güvenlik ve teknoloji şirketidir. SMD Güvenlik; gelişiminin zirvesinde olan görüntü, alarm otomasyon ve bu sistemlerin entegrasyonu alaninda faaliyet göstermektedir. Bu amaçla CCTV sistemleri, hırsız alarm sistemleri, yangın alarm sistemleri, kartlı geçis sistemleri, personel devam kontrol sistemleri üretici ve ithalatçı firmalarla ii birliği yapmakta ve en yeni teknolojilerin pazarlamasını, montajını ve satışını Ankara Ostim merkezli olmak üzere tüm Türkiye'de yapmaktadır.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

SMD Güvenlik Sistemleri, sektöründeki teknolojik gelişimleri yakından izleyen ve en yeni ürünlere katma deger kazandırarak, Türkiye'de ki kurumsal ve bireysel kullanıcıların ihtiyaçlarına çözümler sunan Ankara Ostim merkezli güvenlik ve teknoloji şirketidir.

SMD Güvenlik; gelişiminin zirvesinde olan görüntü, alarm otomasyon ve bu sistemlerin entegrasyonu alaninda faaliyet göstermektedir. Bu amaçla CCTV sistemleri, hırsız alarm sistemleri, yangın alarm sistemleri, kartlı geçis sistemleri, personel devam kontrol sistemleri üretici ve ithalatçı firmalarla iş birliği yapmakta ve en yeni teknolojilerin pazarlamasını, montajını ve satışını Ankara Ostim merkezli olmak üzere tüm Türkiye'de yapmaktadır.