Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Egebeta - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Egebeta
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Egebeta

Adres Fatih Mah. 1197 Sok. 2/5 Sarnıç - Gaziemir/ İZMİR
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.egebeta.com.tr
Telefon 444 50 90      0232 459 80 80
Faks 0232 459 80 88
24 yıllık tecrübe ve bilgi birikimiyle geliştirdigi 20.000’i aşkın tüm projelerde fark yaratan Egebeta; Endüstriyel panel kapılar ve endüstriyel sarmal kapıları, fotoselli kapı sistemleri, hgs ve bariyer sistemleri, kanatlı ve kayar bahçe kapı otomasyonu, pvc hızlı kapı, rampa ve körük sistemleri, yangın kapıları, turnike geçis ve kontrol sistemleri, endüstriyel car-port sistemleri gibi alanlarında faaliyetlerini göstermektedir.Egebeta satış sonrası hizmet içinde destek vermektedir. Egebeta kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla siz degerli müşterilerine sunduktan sonra da Türkiye’de sektöründe ilk kez 7/24 acil servis hizmeti vermektedir.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

24 yıllık  tecrübe ve bilgi birikimiyle geliştirdigi 20.000’i aşkın tüm projelerde fark yaratan Egebeta; Endüstriyel panel kapılar ve endüstriyel sarmal kapıları, fotoselli kapı sistemleri, hgs ve bariyer sistemleri, kanatlı ve kayar bahçe kapı otomasyonu,  pvc hızlı kapı, rampa ve körük sistemleri, yangın kapıları, turnike geçis ve kontrol sistemleri,  endüstriyel car-port sistemleri gibi alanlarında  faaliyetlerini göstermektedir.

Egebeta satış sonrası hizmet içinde destek vermektedir. Egebeta kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla siz degerli müşterilerine sunduktan sonra da Türkiye’de sektöründe ilk kez 7/24 acil servis hizmeti vermektedir.

En iyi reklam yapılan iştir düşüncesi ile hareket ederek birçok firma, şahıs ve kuruluşun güvenini kazanmış, yaptığı işlerden aldığı referanslarla iş hacmini ve ürün yelpazesini genişletmiş, teknolojisini yenilemiştir.

Egebeta ailesi olarak yenilikçi tavrımızla günden güne gelişen ürün yelpazemiz ile siz değerli müşterilerimizin taleplerine cevap vermekten onur duyarız.