Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
İlkem Teknoloji - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
İlkem Teknoloji
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

İlkem Teknoloji

Adres Belde Mah. T.P.A.O Bulvarı No:258/B Batman
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.ilkem.com.tr
Telefon 0488 214 56 87     
Faks 0488 215 81 15
Mobil 0505 697 96 13
İlkem teknoloji, billişim sektöründe faaliyet göstermek üzere 1996 yılında Çankaya Bilgi İşlem adı ile kuruldu. Firmamız HBYS ( Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri) yazılımı projesi ile Batman ve çevre illerinde birçok hastaneye otomasyon sistemleri kurdu. İnternet filtreleme , web ticari muhasebe programı ve firewall ürünlerinin satışında Malatya, Elazığ, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır, Bingöl, Mardin, Siirt illerini Batman’a bağlayarak bölge müdürlüğü sıfatı ile faaliyetlerde bulundu. BDH- PROBİL firması ile iş ortaklığı yaparak Batman,Siirt,Şırnak illerinde 7 banka, Turkcell,Avea,JTI, Türk Telekom, Burger King lokasyonlarına yerinde 7/24 servis hizmeti verdi. IBM -SERİ firması ile iş ortaklığına giderek 7/24 servis hizmeti verdi.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

İlkem teknoloji, billişim sektöründe faaliyet göstermek üzere 1996 yılında Çankaya Bilgi İşlem adı ile kuruldu.

Firmamız HBYS ( Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri) yazılımı projesi ile Batman ve çevre illerinde birçok hastaneye otomasyon sistemleri kurdu. İnternet filtreleme , web ticari muhasebe programı ve firewall ürünlerinin satışında Malatya, Elazığ, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır, Bingöl, Mardin, Siirt illerini Batman’a bağlayarak bölge müdürlüğü sıfatı ile faaliyetlerde bulundu. BDH-PROBİL firması ile iş ortaklığı yaparak Batman,Siirt,Şırnak illerinde 7 banka, Turkcell,Avea,JTI, Türk Telekom, Burger King lokasyonlarına yerinde 7/24 servis hizmeti verdi. IBM-SERİ firması ile iş ortaklığına giderek 7/24 servis hizmeti verdi. 

İlkem Teknoloji 2011 yılında Microsoft ile partnerlik anlaşması imzalayan Batman’ın ilk firması oldu. Başta Batman olmak üzere İstanbul, Kayseri, Yozgat, Kastamonu, Kars, Ağrı, Bitlis, Mardin, Diyarbakır ,Şanlıurfa’da microsoft ile ile ciddi projeleri tamamladı. 2012 yılında HP ile partnerlik anlaşması imzalayan Batman’ın ilk firması oldu. Kısa süre içinde Muş, Van, Bitlis, Şanlıurfa illerinde Hp desteği ile büyük projeleri tamamladı. Bilişim sektöründe başarıların adresi olan şirketimiz Hp nin Türkiye geneli yaptığı " Projeler yarışıyor " yarışmasında en iyi projeyi hazırayarak birinciliği Batman'a taşıdı. Okullarda kullanılan akıllı tahta satışlarında Türkiye üçüncüsü oldu. 2012 yılında yaptığı başarılı projelerin ardından Microsfttan başarı ödülü aldı. Batman ve çevre illerde çoğu teknik personelden oluşan 13 kişilik ekip ile kurumsal projelerde hizmete devam etmektedir.