Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Emiturk Elektronik - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Emiturk Elektronik
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Emiturk Elektronik

Adres Büyükdere Cad. Celil Ağa İş. Merkezi Kat:5 Daire:20 Mecidiyeköy/İstanbul
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.new.emiturk.com
Telefon 0212 211 91 32      0212 211 91 33
Faks 0212 217 23 36
Emiturk Elektronik, 1995 yalında kartlı geçiş, personel devam kontrol ve kamera güvenlik sistemleri alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur.Kuruluş amacı doğrultusunda, sektördeki ihtiyaçlara kaliteli teknik destek ve servis hizmeti vermek amacıyla, satışa sunduğu ürünlerin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Türkiye genelinde satışa sunduğu ürünlerin yazılımsal kontrolünü sağlamak ve müşterilerinin ihtiyaçlarına kendi bünyesinde cevap verebilecek için kendi yazılım kadrosunu kurmuş ve bu konuda profesyonel çözümler üretmiştir. Bu sayede müşterilerden ve iş ortaklarından gelen taleplerin dinamik bir destek yapısı içinde karşılanması sağlanmaktadır.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Emiturk Elektronik, 1995 yalında kartlı geçiş, personel devam kontrol ve kamera güvenlik sistemleri alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. 

Kuruluş amacı doğrultusunda, sektördeki ihtiyaçlara kaliteli teknik destek ve servis hizmeti vermek amacıyla, satışa sunduğu ürünlerin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Türkiye genelinde satışa sunduğu ürünlerin yazılımsal kontrolünü sağlamak ve müşterilerinin ihtiyaçlarına kendi bünyesinde cevap verebilecek için kendi yazılım kadrosunu kurmuş ve bu konuda profesyonel çözümler üretmiştir. Bu sayede müşterilerden ve iş ortaklarından gelen taleplerin dinamik bir destek yapısı içinde karşılanması sağlanmaktadır.

Dünyadaki ve ülkemizdeki teknolojik gelişmeleri çok yakından takip eden Emiturk, satışa sunduğu kartlı geçiş donanımlarını 2006 yılından itibaren kendi imkanları ile üretme çalışmalarına da başlamış ve bu alanda dış bağımlılığı büyük oranda azaltmıştır.