Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
Aramak istediğiniz kriterleri seçerek arama yapabilirsiniz...
 
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
GERİ DÖN ARAMA SONUÇLARI  ›  MONTAJ VE KURULUM
MONTAJ VE KURULUM
Salt Güvenlik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Salt Güvenlik
Elektronik güvenlik sistemleri sektöründe 22 yıl tecrübe edinmiş firmamız, bu tecrübesini Salt Güvenlik olarak dünyanın önde gelen elektronik güvenlik markalarının distribütörlük hizmetini vererek devam ettirmektedir. Proje uygulamalarında yine sektörün en önemli firmalarından biri olmak yolunda hızlı adımlarla yol almaktadır. Çözüm ortakları olarak çalıştığı DSC, Paradox, AMC, Satel, Lince, Dahua, HIKvision, Neutron, Honeywell , Secukey, 2N , Maxxess, Makim, Tansa markaları ile çok geniş bir ürün portföyü ile hizmet veren firmamız her geçen gün bu yelpazeyi genişletmektedir.
MONTAJ VE KURULUM
Devre Elektronik Güvenlik Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Devre Elektronik Güvenlik Sistemleri
Devre Elektronik Güvenlik Sistemleri Ltd.Şti. 1997 yılında Ankara’da kurulmuş olup, bankalar,finans kurumları, marketler, kargo şirketleri, hazır giyim mağazaları, fabrikalar, küçük ve orta ölçekli işletmeler, müzeler, kamu kurum ve kuruluşları, okullar, akaryakıt istasyonları ve konutların elektronik güvenliği alanında, projelendirme, uygulama, satış sonrası destek ve alarm izleme merkezi hizmeti ile tüm Türkiye sathında faaliyet göstermeye başlamıştır.
MONTAJ VE KURULUM
Teknoes
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Teknoes
Teknoes ev ve işyerleri için güvenlik çözümleri sunan Eskişehir’in lider elektronik güvenlik firmasıdır. Güvenlik ve kontrol sistemleri konusunda faaliyet gösteren Teknoes Güvenlik Teknolojileri, kurulduğu günden bu yana Eskişehir' de ve dışında birçok önemli projeye imza atmıştır. Slogan olarak seçmiş olduğu güvenli mekanlar yaklaşımına uygun olarak, bir işletmenin gereksinim duyabileceği tüm elektronik güvenlik ve kontrol ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır.
MONTAJ VE KURULUM
Özkaymak
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Özkaymak
1992 yılında endüstriyel bulaşık yıkama makineleri imalatı üzerine kurulan Özkaymak Ltd. Şti. yıllar içerisinde gelişen teknoloji ve personel değişiklikleri ile bilişim (web tasarım, bilgisayar teknik servis, network), turnike – bariyer, acil aydınlatma, soygun alarm, geçiş kontrol, güvenlik kamerası, yangın algılama, davlumbaz söndürme ve inşaat proje tasarım – uygulama alanlarında hizmetlerine devam etmektedir.
MONTAJ VE KURULUM
Ay Yıldız Elektronik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Ay Yıldız Elektronik
Ay Yıldız Elektronik, bireylerin, kamu kuruluşlarının, inşaat sektörünün, elektronik ve elektrik firmalarının ihtiyacı olan zayıf akım ürünlerinin satışı ve kurulumu konusunda hizmet sağlayıp, müşterilerine yararlı olabilmek adına kurulmuştur.Ay Yıldız Elektronik, güvenlik kameraları, hırsız alarmları, personel takip sistemleri, yangın algılama, acil anons ve seslendirme, turnike ve bariyer, telefon santrali, interkom , merkezi tv sistemlerinde hazırlık , satış, kurulum, devreye alma, genel servis ve bakım hizmetlerini kusursuz yerine getirmekle sorumludur. Bu sorumluluğun bilince olduğumuzu, verdiğimiz hizmete de yansıtmaktayız.
MONTAJ VE KURULUM
Platin Elektrik Elektronik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Platin Elektrik Elektronik
2016 Yılında Ankara'da de kurulan Platin Elektrik Elektronik, ilk etapta kurumsal bazdaki son kullanıcılara yönelik olarak cctv kapalı devre güvenlik kamera sistemleri , alarm sistemleri ve bilgisayar satış ve teknik servis hizmetlerinin keşif , projelendirme ,satış , satış sonrası servis ve destek hizmetlerini sunmuştur.Daha sonrasında Platin Elektrik Elektronik belirli bir güç ve büyüklüğe ulaşmasına müteakiben artık pazardaki konumunun değişmesi gerekliliğini görerek çıtayı bir derece daha yükseltmiş ve cctv kapalı devre güvenlik kamera sistemleri ve alarm sistemlerinin tüm Türkiye genelinde kurulumunu ve desteğini vermeye başlamıştır.
MONTAJ VE KURULUM
Haselhan Elektrik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Haselhan Elektrik
Firmamız güvenlik sektöründeki ehliyetsiz firmaların ve bunların eğitimsiz personellerinin neden olduğu kötü ürün ve kalitesiz hizmetlerine çözüm olabilmek için kurulmuştur.Firmamızın ana hedefi sizlerin kaliteli ürün ve hizmete sahip olabilmeniz için aracılık yapmaktır. Bu amaçla en basit güvenlik projelerinden en kapsamlı güvenlik, entegre sistemler ve otomasyon sistemlerine kadar her alanda sizlere hizmet vermek için kurulduk ve yine sizler için özel çözümler üretmeye devam ediyoruz.
MONTAJ VE KURULUM
Önlem Yangın
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Önlem Yangın
Önlem Yangın kamusal kurum ve kuruluşların , sosyal tesislerinin tatil köyleri, oteller, iş yerleri, konutlar,sanayi ve ticari kuruluşların yangından korunma, yangın anı ve sonrası söndürme, güvenlik, aydınlatma ,ısınma, yalıtım sistemlerini kurar. Ayrıca firmamız güvenlik, korunma ve uyarı için her türlü sesli, görüntülü elektronik ve mekanik alarm sistemlerini kurar.Yangından korunma, söndürme için gerekli araç ve gereci sağlar.Yangın söndürme cihazlarının satım,dolum,test,periyodik bakımlarını yapar.14 yıllık deneyimli ve uzman kadrosuyla keşif, projelendirme, taahhüt ve montaj hizmetleri ile eğitimi, danışmanlık bilirkişi hizmetleri, yangın risk analiz raporları, acil durum planları hazırlayıp, bu konuda ilgili proje ve sistemleri uygular.
MONTAJ VE KURULUM
Tek ve Tek
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Tek ve Tek
Tek ve Tek faaliyetlerine 2006 yılında başlayan çok genç, çok dinamik ve yenilikçi bir şirkettir. Özellikle günün teknolojik gelişmelerini yakından takip eden ve piyasa ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran etkin ve yetkin kadrosu ile kendi sektöründe kısa zamanda ses getirmeyi başaran bir kuruluştur.Tek ve Tek'in müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetlerde temel ideoloji, işlevsellik, üstün teknoloji, kalite ve çözüm odaklı iş birlikleridir.
MONTAJ VE KURULUM
Besis Güvenlik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Besis Güvenlik
Nisan 2008 tarihinde kurulan firmamız aynı sektörde geçmişten gelen deneyimini kullanarak müşteri memnuniyeti, kalite hizmet anlayışı, samimi ve çözüm odaklı çalışmaları sonucunda Sakarya'da ve ulusal bazda önde gelen firmalar arasına girmiştir.Türkiye'de kendini ispatlamış sektörün en önde gelen firmalarının ana ve tek yetkili bayiliklerini, aynı zamanda desteğini alarak kısa zamanda kalite politikasını zirveye çıkarmıştır.
MONTAJ VE KURULUM
Onprotech
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Onprotech
Onprotech ev ve işyerleri için güvenlik çözümleri sunan İstanbul’un önde gelen firmalarındandır. Daima ileri teknolojiyi kullanan çözüm odaklı çalışan ve dürüst iş ahlakı ile sektörde önemli bir yer edinmiştir.Çalıştığı tüm müşterilerine sürekliliği sağlayan Onprotech ile daima ev/iş yeriniz için güvenlik çözümlerinden faydalanabilirsiniz.Onprotech ile işler yolunda profosyonel,güvenilir,tecrübeli ve ekonomik hizmet almak için sizde Onprotech’i seçebilir ve diğer müşterilerimiz gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz.
MONTAJ VE KURULUM
Betaper Güvenlik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Betaper Güvenlik
Piyasadaki deneyimlerini ve tecrübelerini aralıksız şekilde müşterilerine sunan Betaper Güvenlik Ve Otopark Bariyer Sistemleri sektöre sürekli yenilikler katmaktadır. Betaper kuruluşundan bu yana bir çok sektöre hizmet götürmüş arka planda sürekli donanım, yazılım ve teknik destek hizmetleri vermeye devam etmektedir. Kaliteli hizmet ve sorunsuz müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
MONTAJ VE KURULUM
ARG Güvenlik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
ARG Güvenlik
ARG Güvenlik, sektördeki deneyimini temel alarak, günümüz teknolojisinin geldiği son noktadaki en yeni ve en iyi çözümleri projelerinde uygulamayı hedefleyen ve çözüm ortağını olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermek amacı taşıyan bir firmadır.Tecrübeli ve eğitimli kadromuz ile siz değerli müşterilerimize taahhüt ve teknik bakım alanlarında faaliyet göstermekteyiz.
MONTAJ VE KURULUM
Tunalı Teknoloji ve Güvenlik Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Tunalı Teknoloji ve Güvenlik Sistemleri
Tunalı Teknoloji geçmişteki tecrübesiyle kısa zamanda Türkiye’nin sayılı güvenlik ve kamera sistemlerinin satış ve montajını yapan firmalar arasına girmiştir. Üstün kalitesi, uygun rekabetçi fiyatı, hızlı ve iyi hizmeti ile kendi sektöründe bir marka olmuştur. Teknolojiyi takip ederek kamera sistemleri ve aksesuar çeşitleri ile en gelişmiş model ve markaları müşterilerine en hızlı sunan firma olmayı başarmıştır.
MONTAJ VE KURULUM
Almed Elektronik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Almed Elektronik
Konusunda tecrübeli Almed ,keşif aşamasından başlamak üzere müşterilerinin isteklerini dikkatle değerlendirip, kendi deneyimlerini de katarak en üst düzeyde verim alınabilecek sistemin kurulmasını sağlamaktadır. uzman mühendis ve teknisyenlerden oluşan Almed teknik destek ekibi, 24 saat kesintisiz hizmet sistemi ile satış sonrasında da daima müşterilerinin yanında olmaktadır.
MONTAJ VE KURULUM
CSK Bilişim Teknolojileri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
CSK Bilişim Teknolojileri
CSK Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti olarak 1997 yılında hizmet vermeye başlamış genç ve dinamik bir kadrodan oluşan limited şirketidir. Misyonunda ve vizyonun da kaliteyi, kaliteli bir hizmeti anlayışına yerleştirerek müşteri memnuniyetini birinci planda tutmaktadır. Yeni teknoloji ürünlerini CSK Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti firması olarak takip etmekte ve fiyat/performans oranını uygun değer olarak müşterilerine sunmaktadır. Güvenlik alanında ve kurumsal iş yerleri için çözüm üreten CSK Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti firması olarak sizlere, çözümleyemediğiniz sorunlarda çözüm üretmekten de onur duyarız.
MONTAJ VE KURULUM
Proaktif Güvenlik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Proaktif Güvenlik
2010 yılından bu güne Antalya ve çevre illerinde güvenlik sistemleri konusunda birçok projeye imza atmış bir firmayız. Uzmanlık alanımız başta kamera sistemleri olmak üzere, restoran otomasyon sistemleri, ip santral, akıllı ev, görüntülü diafon, merkezi uydu sistemleri, x-ray cihazları, plaka tanıma, yangın alarm sistemleri, parmak izi cihazları, bariyer ve acil anons sistemleri bulunmaktadır. Tüm bu projelerde siz değerli müşterilerimizin taleplerini karşılayacak, bütcenize uygun marka ve ürünlerle çalışmaya gayret ediyoruz.
MONTAJ VE KURULUM
Parmatek Güvenlik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Parmatek Güvenlik
Parmatek Güvenlik ve Geçiş Kontrol Sistemleri piyasadaki deneyimlerini ve tecrübelerini aralıksız şekilde müşterilerine sunmakta AR-GE çalışmaları ile sektöre sürekli yenilikler katmaktadır.Parmatek kuruluşundan bu yana bir çok sektöre hizmet götürmüş arka planda sürekli donanım ,yazılım ve teknik destek hizmetleri vermeye devam etmektedir.
MONTAJ VE KURULUM
Cihan Bilgi Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Cihan Bilgi Sistemleri
Cihan Bilgi Sistemleri Ltd. Şti. 2006 yılında Ankara'da kurulmuş bir zayıf akım sistemleri kurulumu yapan bir teknoloji firmasıdır. Firmamız 2006 yılından beri hem yurt içinde hemde yurt dışında ip kamera sistemleri , AHD kamera sistemleri , yangın sistemleri , data ve iletişim sistemleri , kartlı geçiş ve kontrol sistemleri , turnike sistemleri , santral ve voip sistemleri , hırsız alarm sistemeleri , parmak izi ve kontrol sistemleri , diafon sistemleri , kablolu ve kablosuz aktarım sistemleri konusunda faaliyet gösteren bir firmadır. CCTV Kamera ve ip kamera , güvenlik kameralarının, video gözetim sistemlerinin ve CCTV ekipmanlarının direkt olarak tedarikçisidir. Firmamız 2012 yılından beri kendi adı ve markasıyla ip kamera ve AHD Kamera ithalatı yapan bir firmadır.
MONTAJ VE KURULUM
Okisa
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Okisa
Firmamız kamera sistemleri ,görüntülü kapı telefonu, yangın ihbar ve hırsız alarm, kartlı geçiş personel devam kontrol sistemleri, turnike, bariyer, kişi sayma sistemleri, böcek arama hizmeti ve cihazlarının toptan ve perakende satışını montaj ve bakımını yapan yapan bir kuruluştur. Aynı zamanda satışını yaptığı ürünlerin AR-GE ve ürün geliştirme faaliyetlerinide yürütmektedir.