Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Cihan Bilgi Sistemleri - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Cihan Bilgi Sistemleri
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Cihan Bilgi Sistemleri

Adres Melih Gökçek Bulvarı Eminel İş Merkezi 18/67 Ostim/ANKARA/TÜRKİYE
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website cihanteknoloji.com
Telefon 0312 395 84 04     
Cihan Bilgi Sistemleri Ltd. Şti. 2006 yılında Ankara'da kurulmuş bir zayıf akım sistemleri kurulumu yapan bir teknoloji firmasıdır. Firmamız 2006 yılından beri hem yurt içinde hemde yurt dışında ip kamera sistemleri , AHD kamera sistemleri , yangın sistemleri , data ve iletişim sistemleri , kartlı geçiş ve kontrol sistemleri , turnike sistemleri , santral ve voip sistemleri , hırsız alarm sistemeleri , parmak izi ve kontrol sistemleri , diafon sistemleri , kablolu ve kablosuz aktarım sistemleri konusunda faaliyet gösteren bir firmadır. CCTV Kamera ve ip kamera , güvenlik kameralarının, video gözetim sistemlerinin ve CCTV ekipmanlarının direkt olarak tedarikçisidir. Firmamız 2012 yılından beri kendi adı ve markasıyla ip kamera ve AHD Kamera ithalatı yapan bir firmadır.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Cihan Bilgi Sistemleri Ltd. Şti.  2006 yılında Ankara da kurulmuş bir zayıf akım sistemleri kurulumu yapan bir teknoloji firmasıdır. Firmamız 2006 yılından beri hem yurt içinde hemde yurt dışında ip kamera sistemleri  , AHD kamera sistemleri , yangın sistemleri , data ve iletişim sistemleri , kartlı geçiş ve kontrol sistemleri , turnike sistemleri , santral ve voip sistemleri , hırsız alarm sistemeleri , parmak izi ve kontrol sistemleri , diafon sistemleri , kablolu ve kablosuz aktarım sistemleri konusunda faaliyet gösteren bir firmadır.  CCTV kamera ve ip kamera  , güvenlik kameralarının, video gözetim sistemlerinin ve CCTV ekipmanlarının direkt olarak tedarikçisidir.  

Firmamız 2012 yılından beri kendi adı ve markasıyla ip kamera ve AHD Kamera ithalatı yapan bir firmadır. Kullanmış olduğumuz Yangın Algılama Sistemleri ürünleri hem yurt içinde hemde yurt dışında ulusal markalar olup kendi alanında lider olan markalardır. Analog CCTV kameralar, HD güvenlik kameraları, IP kameralar ve kusursuz video gözetim sistemlerini dünya genelinde tedarik ediyoruz. Ekipmanlarımızı ev sahiplerine, işletme sahiplerine, devlet kurumlarına ve herhangi bir diğer kuruluş türüne, herhangi bir boyuta tedarik ediyoruz. İşimizin çoğu yurt içine olup, yurt dışına da kurulumlar ve satışlar yapmaktayız. İhtiyaçlarınızı ve bütçenizi karşılayacak bir sistemi tasarlamaya yardımcı olabilecek satış mühendislerini eğitmiş bulunuyoruz. CCTV Kamera Profesyonelleri, güvenlik kamerası endüstrisinde en iyi yöntem destek ve müşteri hizmetleri ile itibar kazanmıştır. Santral Sistemleri konusunda Karel ve Telesis ile çalışmaktayız.Yangın Algılama Sistemlerinde  Finder, Mavili, Teletek Ve Cooper markalar ile çalışmaktayız. Data ve İletişim konularında tedarikçilerimiz cisco , digitus , hp , asrock , zyxel ve planet gibi markalar ile çalışmaktayız. Turnike Sistemleri konusunda makim turnike ile çalışmaktayız. Kartlı Geçiş ve Kontrol Sistemleri konusunda ise zkteco , honeywell , bosch gibi markalardır. İp kamera sistemleri ve AHD kamera sistemleri konularında ise Samsung, Pelco , Dahua , Hikvision , Dunlop gibi sektörün öncü güvenlik markaları ile çalışmaktayız.