Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Teknoes - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Teknoes
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Teknoes

Adres Işıklar Mahallesi Sivrihisar Caddesi No:111/B Tepebaşı/ESKİŞEHİR
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.teknoesguvenlik.com
Telefon 0222 222 01 33     
Mobil 0506 688 69 36
Teknoes ev ve işyerleri için güvenlik çözümleri sunan Eskişehir’in lider elektronik güvenlik firmasıdır. Güvenlik ve kontrol sistemleri konusunda faaliyet gösteren Teknoes Güvenlik Teknolojileri, kurulduğu günden bu yana Eskişehir' de ve dışında birçok önemli projeye imza atmıştır. Slogan olarak seçmiş olduğu güvenli mekanlar yaklaşımına uygun olarak, bir işletmenin gereksinim duyabileceği tüm elektronik güvenlik ve kontrol ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Teknoes ev ve işyerleri için güvenlik çözümleri sunan Eskişehir’in lider elektronik güvenlik firmasıdır.

Güvenlik ve kontrol sistemleri konusunda faaliyet gösteren Teknoes Güvenlik Teknolojileri, kurulduğu günden bu yana Eskişehir' de ve dışında birçok önemli projeye imza atmıştır. Slogan olarak seçmiş olduğu güvenli mekanlar yaklaşımına uygun olarak, bir işletmenin gereksinim duyabileceği tüm elektronik güvenlik ve kontrol ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Konusunda deneyimli Teknoes ekibe, keşif aşamasından başlamak üzere müşterilerinin isteklerini dikkatle değerlendirip, kendi deneyimlerini de katarak en üst düzeyde verim alınabilecek sistemin kurulmasını sağlamaktadır.

Güvenlik sistemleri konusunda eğitimli ve deneyimli teknisyenlerden oluşan Teknoes teknik destek ekibi, 24 saat kesintisiz hizmet sistemi ile satış sonrasında da daima müşterilerinin yanında olmaktadır.