Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Tek ve Tek - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Tek ve Tek
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Tek ve Tek

Adres Yenibosna 29 Ekim Cad.Kuyumcukent 1. Plaza No 8 Kat6 P.K.34197 Bahçelievler-İstanbul-Türkiye
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.tekvetek.com
Telefon 0212 603 00 81     
Faks 0212 603 00 82
Tek ve Tek faaliyetlerine 2006 yılında başlayan çok genç, çok dinamik ve yenilikçi bir şirkettir. Özellikle günün teknolojik gelişmelerini yakından takip eden ve piyasa ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran etkin ve yetkin kadrosu ile kendi sektöründe kısa zamanda ses getirmeyi başaran bir kuruluştur.Tek ve Tek'in müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetlerde temel ideoloji, işlevsellik, üstün teknoloji, kalite ve çözüm odaklı iş birlikleridir.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Tek ve Tek faaliyetlerine 2006 yılında başlayan çok genç, çok dinamik ve yenilikçi bir şirkettir. Özellikle günün teknolojik gelişmelerini yakından takip eden ve piyasa ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran etkin ve yetkin kadrosu ile kendi sektöründe kısa zamanda ses getirmeyi başaran bir kuruluştur.

Tek ve Tek'in müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetlerde temel ideoloji, işlevsellik, üstün teknoloji, kalite ve çözüm odaklı iş birlikleridir.

Bu amaçla her bir ürün piyasaya sunulmadan önce en az 6 ay yurdumuzun şartlarına ve ihtiyaçlarına uygun çeşitli testlerden geçirilmiştir.