Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Parmatek Güvenlik - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Parmatek Güvenlik
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Parmatek Güvenlik

Adres Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:6 No:507 Okmeydanı - Şişli / İSTANBUL
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.parmatek.com
Telefon 0212 210 80 30     
Parmatek Güvenlik ve Geçiş Kontrol Sistemleri piyasadaki deneyimlerini ve tecrübelerini aralıksız şekilde müşterilerine sunmakta AR-GE çalışmaları ile sektöre sürekli yenilikler katmaktadır.Parmatek kuruluşundan bu yana bir çok sektöre hizmet götürmüş arka planda sürekli donanım ,yazılım ve teknik destek hizmetleri vermeye devam etmektedir.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Parmatek Güvenlik ve Geçiş Kontrol Sistemleri piyasadaki deneyimlerini ve tecrübelerini aralıksız şekilde müşterilerine sunmakta AR-GE çalışmaları ile sektöre sürekli yenilikler katmaktadır.Parmatek kuruluşundan bu yana bir çok  sektöre hizmet götürmüş arka planda sürekli donanım ,yazılım ve teknik destek hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Hizmetleri arasında parmak izli kartlı personel devam kontrol sistemleri,turnikeli geçiş kontrol sistemleri,yüz tanıma sistemleri,ogs otopark sistemleri,wc takip sistemleri,yemekhane kontrol sistemleri,kamera cctv sistemleri,access kontrol sistemleri ve firmalara özel yazılımları yer almaktadır.Kaliteli hizmet ve sorunsuz sonsuz müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının en uygun şekilde karşılanmasını sağlayacak olan yazılım, donanım ve hizmet şeklinin belirlenmesinde alanında uzman mühendis ve teknik personellerimiz büyük rol oynamakta bu sayede de  müşterilerimizin doğru zamanda doğru teknolojiye yatırım yapmaları Parmatek tarafından sağlanmaktadır.