Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Ay Yıldız Elektronik - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Ay Yıldız Elektronik
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Ay Yıldız Elektronik

Adres Mahmudiye Mh. Bahçeler Cd. Ali Palamut İş Merkezi No:19 Kat: 2/24 Akdeniz / MERSİN
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.ayyildizelektro.com
Telefon 0324 336 01 33     
Mobil 0543 780 08 14
Ay Yıldız Elektronik, bireylerin, kamu kuruluşlarının, inşaat sektörünün, elektronik ve elektrik firmalarının ihtiyacı olan zayıf akım ürünlerinin satışı ve kurulumu konusunda hizmet sağlayıp, müşterilerine yararlı olabilmek adına kurulmuştur.Ay Yıldız Elektronik, güvenlik kameraları, hırsız alarmları, personel takip sistemleri, yangın algılama, acil anons ve seslendirme, turnike ve bariyer, telefon santrali, interkom , merkezi tv sistemlerinde hazırlık , satış, kurulum, devreye alma, genel servis ve bakım hizmetlerini kusursuz yerine getirmekle sorumludur. Bu sorumluluğun bilince olduğumuzu, verdiğimiz hizmete de yansıtmaktayız.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Ay Yıldız Elektronik, bireylerin, kamu kuruluşlarının, inşaat sektörünün, elektronik ve elektrik firmalarının ihtiyacı olan zayıf akım ürünlerinin satışı ve kurulumu konusunda hizmet sağlayıp, müşterilerine yararlı olabilmek adına kurulmuştur. Verdiğimiz hizmetlerde, müşteri memnuniyeti ön plandadır. Hizmet politikamız kaliteden ödün vermeden, en kısa sürede, müşterilerimize tam ihtiyacı olan hizmeti aşırıya kaçmadan ve gereğinden az olmadan sunmaktır. Firmamızın devamlılığının sadece müşterilerimiz sayesinde olacağının farkında olarak, tüm gayretimizi müşteri memnuniyeti üzerine yoğunlaştırıyoruz. Firma olarak müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilkelerimizdendir. Kalitede, hizmette, teknik destekte en iyi olmak ve memnuniyet sağlamak temel hedefimizdir.

Ay Yıldız Elektronik, güvenlik kameraları, hırsız alarmları, personel takip sistemleri, yangın algılama, acil anons ve seslendirme, turnike ve bariyer,  telefon santrali, interkom , merkezi tv sistemlerinde hazırlık , satış, kurulum, devreye alma, genel servis ve bakım hizmetlerini kusursuz yerine getirmekle sorumludur. Bu sorumluluğun bilince olduğumuzu, verdiğimiz hizmete de yansıtmaktayız.