Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Haselhan Elektrik - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Haselhan Elektrik
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Haselhan Elektrik

Adres Sanayi Mah. İzmit Sanayi Sitesi 102 Blok No : 52 KOCAELİ - İZMİT
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.haselhan.com.tr
Telefon 0850 840 88 95      0262 325 30 33
Faks 0212 310 69 83
Firmamız güvenlik sektöründeki ehliyetsiz firmaların ve bunların eğitimsiz personellerinin neden olduğu kötü ürün ve kalitesiz hizmetlerine çözüm olabilmek için kurulmuştur.Firmamızın ana hedefi sizlerin kaliteli ürün ve hizmete sahip olabilmeniz için aracılık yapmaktır. Bu amaçla en basit güvenlik projelerinden en kapsamlı güvenlik, entegre sistemler ve otomasyon sistemlerine kadar her alanda sizlere hizmet vermek için kurulduk ve yine sizler için özel çözümler üretmeye devam ediyoruz.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Firmamız güvenlik sektöründeki ehliyetsiz firmaların ve bunların eğitimsiz personellerinin neden olduğu kötü ürün ve kalitesiz hizmetlerine çözüm olabilmek için kurulmuştur.

Firma olarak sadece siz değerli müşterilerimizin kaliteli ürün ve hizmete sahip olabilmeleri için sizlere önderlik yapmak en temel amacımızdır. Türkiye’mizde binlerce güvenlik firması bulunmakta ve artık herkes kendini güvenlikçi sanmaktadır. Buna paralel olarak uzmanlık gerektiren güvenlikçilik sıradan bir iş haline gelmiş bunun akabinde kurulmuş olan güvenlik sistemlerinde hatalı projelendirme, yanlış kurulum gibi birçok eksiklikler meydana gelmektedir ve bunlarda can ve mal kaybına neden olmaktadır.

Firmamızın ana hedefi sizlerin kaliteli ürün ve hizmete sahip olabilmeniz için aracılık yapmaktır. Bu amaçla en basit güvenlik projelerinden en kapsamlı güvenlik, entegre sistemler ve otomasyon sistemlerine kadar her alanda sizlere hizmet vermek için kurulduk ve yine sizler için özel çözümler üretmeye devam ediyoruz.