Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Okisa - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Okisa
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Okisa

Adres Kartaltepe Mh.Filiz S.No:56 Bakırköy / İstanbul
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.okisa.com.tr
Telefon 0212 570 98 98     
Faks 0212 570 98 98
Firmamız kamera sistemleri ,görüntülü kapı telefonu, yangın ihbar ve hırsız alarm, kartlı geçiş personel devam kontrol sistemleri, turnike, bariyer, kişi sayma sistemleri, böcek arama hizmeti ve cihazlarının toptan ve perakende satışını montaj ve bakımını yapan yapan bir kuruluştur. Aynı zamanda satışını yaptığı ürünlerin AR-GE ve ürün geliştirme faaliyetlerinide yürütmektedir.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

1994 yılında İstanbul Bakırköy de şahıs firması olarak kurulan firmamız yıllar içinde büyüyerek 1998 yılı itibari ile Okisa Elektronik ve Güvenlik Sistemleri San. ve Dış Tic. A.Ş. olarak faaliyetine devam etmektedir.

Firmamız kamera  sistemleri ,görüntülü kapı telefonu, yangın  ihbar ve hırsız alarm, kartlı geçiş  personel devam kontrol sistemleri, turnike, bariyer, kişi sayma sistemleri, böcek arama hizmeti ve cihazlarının toptan ve perakende satışını montaj ve bakımını yapan yapan bir kuruluştur. Aynı zamanda satışını yaptığı ürünlerin AR-GE ve ürün geliştirme faaliyetlerinide yürütmektedir.

AR-GE faaliyetleri arasında 1997'de Dünyanın DTMF kontrollü ilk alarm sistemini geliştirmiş1998 de Gsm kontrollü ilk alarmı ve  en önemlilerinden biri olarak 2012 yılında günümüz belediye hizmetlerinden olan temizlik işleri alanında önemli bir birim olan çöp toplama performans denetimi için Atık Toplama Takip Sistemini geliştirmiştir. Ürün ülkemizde bir ilk olması nedeniyle patent konusu olmuştur.

Böcek arama hizmeti departmanımızın 21 yıllık tecrübesi ile, 2012 senesinden beridir, İstanbul  Ankara  ve İzmir de  böcek araması yapan firmalara böcek bulma eğitimleri hizmeti  vermekteyiz. 2014 senesinde başladığımız, böcek arama cihazı olarak  özel RF spektrum analizörü çalışmamız 2015 senesinde mamül haline gelmiş ve satışı başlamıştır.Mağazalar için müşteri sayma sistemleri konusunu 2015 te ele alan AR-GE birimimiz önce, kişi sayma cihazı, birkaç ay sonrasında,  kişi sayma programı, ve kişi saım sistemleri için sensör AR-GE lerini bitirmiş 2016 da, kişi sayma sistemlerini fiyat /fayda dengesini koruyarak piyasaya sürmüştür.

Kalite / fiyat dengesini titizlikle uygulayan firmamız ürün çeşitliliği ve yüksek stokları ile güvenlik firmalarının her düzeydeki ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.Okisa proje / Uygulama Departmanı son kullanıcı hizmetlerini sürdürürken ; aynı zamanda toptan satış yaptığı güvenlik firmalarının projelerinde de ürün seçimi ve uygulama konusunda teknik destek vermektedir.