Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
Aramak istediğiniz kriterleri seçerek arama yapabilirsiniz...
 
FİRMALAR
29%
Üretici
9%
Dağıtıcı
50%
Montaj ve Kurulum
4%
Entegratör
5%
Özel Güvenlik Hizmeti
0%
Güvenlik Danışmanı
2%
Alarm İzleme Merkezleri
0%
Onarım Merkezleri
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
GERİ DÖN ARAMA SONUÇLARI
MONTAJ VE KURULUM
İnfapak Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
İnfapak Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri
Yapmış olduğu projelerle sektördeki seçkin elektronik güvenlik ve otomasyon sistemleri entegratörüdür.
ÜRETİCİ
Infortrend Technology, Inc.
Oy verOy verOy verOy verOy ver5 Puan  ·  1 Oy
Infortrend Technology, Inc.
Infortrend Technology, Inc. (Tayvan Borsası Hisse Kodu: 2495), 1993 yılında kurulmuş olup; kalite, güvenilirlik, seçenek ve değer odaklı, Yüksek Performanslı Ağa Bağlı Depolama (High Performance Networked Storage) çözümleri imalatçısıdır.Depolama çözümlerine tamamen adanmış ve odaklı olan Infortrend, endüstrideki en iyi AR-GE ekiplerinden birini içeren, güçlü bir teknolojik temel ve alt yapıya sahiptir.Uzmanlığımız, donanım tasarımı ve üretimi, işletim ve yönetim yazılımları, gömülü yazılım ve sistem entegrasyonu gibi, depolama sistemlerinin tüm yönleri ve bilgi birikimini kapsar.Infortrend sistemleri kalitede mükemmelliği sağlayabilmek ve sürdürmek için, şirket içinde tasarlanmış ve kendi bünyesindeki fabrikada üretilmiştir.Zorlu koşullara dayanIıklı, yedekli (redundant) ve modüler tasarıma sahip Infortrend depolama çözümleri, farklı kurumsal ve endüstriyel dikey uygulamalarla, sahada yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.Infortrend ürün portföyü EonStor GS, EonStor GSe, EonStor GSe Pro, EonStor DS, EonServ ürün ailelerini ve JBOD genişletme ünitelerini içermektedir.
ALARM İZLEME MERKEZLERİ
İnan Güvenlik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
İnan Güvenlik
2011 Yılında faaliyete geçen İNAN Alarm İzleme Merkezi, yüksek teknoloji altyapısıyla, geniş kapsamlı ve yenilikçi hizmet sunmaktadır.Firmamız, elektronik güvenlik sistemleri alanında güncel, yenilikçi çözümler, zayıf akım sistemleri, alarm gözlem, çevre güvenlik, akıllı bina sistemleri, bakım onarım faaliyetlerinde Güneydoğu Anadolu Bölgesinde faaliyet gösteren firmalar arasında yer almaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet eden İNAN Alarm İzleme Merkezi, yılın her günü 24 saat, teknolojik altyapısı, güvenlik sektöründeki benzersiz deneyimi ve profesyonel kadrosuyla çalışmalarını sürdürmektedir. Bu nedenlerle de, hem bireysel hem kurumsal müşterilerin tercihidir. Seçkin bir müşteri portföyüne sahiptir.
DAĞITICI
İcom Güvenlik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
İcom Güvenlik
Firmamız kamera sistemleri, alarm sistemleri, dvr kartlar, dvr kayıt cihazları, kamera kayıt cihazları, ip kamera sistemleri, ip kamera sistemlerinde dağıtıcı kimliği, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir.
ÜRETİCİ
Infiniti Electro Optics
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Infiniti Electro Optics
Infiniti Electro Optics, en gelişmiş infrared elektro optik ve video gözetleme teknolojilerini birleştirerek ileri teknoloji gözetim, çevre savunması ve 7/24 tehdit algılama için özelleştirilmiş çözümler üretmektedir.MWIR ve LWIR termal kızılötesi görüntüleme, ZLID lazer aydınlatma, SWIR, HD uzun menzilli görünür ve NIR görüntüleme, cayro stabilizasyonu, radar entegrasyonu ve daha fazla alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
MONTAJ VE KURULUM
İmza Bilgi Teknolojileri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
İmza Bilgi Teknolojileri
Yazılım ve bilgi teknolojileri alanında hizmet veren şirketimiz, 2011 yılında yazılım sektörüne yenilik ve sürekli destek parolası ile giriş yapmış ve sağladığı net çözümler ile müşterilerine sürekli ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmaktadır. Tecrübeli ekibimiz yazılım geliştirme, web, mobil yazılım ve tasarım geliştirme, sistem ve güvenlik çözümleri alanlarında müşterilerimizin yanında yer almaktayız. Kamu kuruluşları ile özel sektördeki işletmelere özel çözüm odaklı hizmetler sunuyoruz.
MONTAJ VE KURULUM
İptech Güvenlik Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
İptech Güvenlik Sistemleri
Elektronik güvenlik sistemleri çözüm odaklı çalışmala rprojelendirme hizmeti vermek amacıyla kurulmuş olan İptech Güvenlik Sistemleri proje çalışmalarında zayıf akım bölümlerinde güvenlik kısmını yapmaktadır. Elektronik güvenlik kısmını kapsaya sistemlerin tamamını kurulum, montaj, devreye alma olmak üzere her noktasında hizmet vermektedir.
MONTAJ VE KURULUM
İlkem Teknoloji
Oy verOy verOy verOy verOy ver
İlkem Teknoloji
İlkem teknoloji, billişim sektöründe faaliyet göstermek üzere 1996 yılında Çankaya Bilgi İşlem adı ile kuruldu. Firmamız HBYS ( Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri) yazılımı projesi ile Batman ve çevre illerinde birçok hastaneye otomasyon sistemleri kurdu. İnternet filtreleme , web ticari muhasebe programı ve firewall ürünlerinin satışında Malatya, Elazığ, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır, Bingöl, Mardin, Siirt illerini Batman’a bağlayarak bölge müdürlüğü sıfatı ile faaliyetlerde bulundu. BDH- PROBİL firması ile iş ortaklığı yaparak Batman,Siirt,Şırnak illerinde 7 banka, Turkcell,Avea,JTI, Türk Telekom, Burger King lokasyonlarına yerinde 7/24 servis hizmeti verdi. IBM -SERİ firması ile iş ortaklığına giderek 7/24 servis hizmeti verdi.
 
İmaj Güvenlik Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
İmaj Güvenlik Sistemleri
İmaj Güvenlik Sistemleri 2003 yılında Ankara’da kurulmuş olup, kuruluşundan itibaren hızlı bir gelişme göstermiş, geçmişten gelen tecrübesi, dinamik kadrosu, referansları ve memnun müşterileri ile elektronik güvenlik sektörünün önde gelen proje taahhüt şirketlerinden biri olmuştur.İmaj Güvenlik Kamerası, Ankara’da Çankaya’da, Batıkent’de Çayyolu’nda,Yaşamkent’de ev, villa, küçük ve orta boy iş yerleri, banka şubeleri, mağaza zincirlerinden, büyük ölçekli endüstriyel tesisler ve çok katlı binalara kadar anahtar teslimi kamera ve güvenlik sistemleri kurmaktadır.
 
İltek Teknoloji
Oy verOy verOy verOy verOy ver
İltek Teknoloji
İltek Teknoloji elektronik savunma sanayi teknolojileri, elektronik arama sistemleri, RF engelleyici sağır oda kurulumları, bakım onarım laboratuvar kurulumları, profesyonel tesis güvenlik sistemleri, eğitim simülasyon ve simülatör buna benzer birçok konuda askeri kurumlar ve devletin ilgili diğer kurumları olmak üzere özel sektörde dahil tüm ihtiyaç sahiplerine yenilikçi teknolojiler ve çözümler sunmak üzere kurulmuş ve ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.
ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ
ICTS
Oy verOy verOy verOy verOy ver
ICTS
ICTS (International Consultants on Targeted Security), 1982 yılında, iş adamları ve profesyonel güvenlik uzmanlarından oluşan seçkin bir grup tarafından, özel bir güvenlik şirketi olarak kurulmuştur.Temel hedefimiz, kişi ve kuruluşlara, terörizm, hırsızlık (bu konudaki çalışmalarımız mağazaları, marketleri, alış veriş merkezlerini, vb. alanları da kapsamaktadır), mal hasarları, beyaz yaka suçları, bilginin kötüye kullanılması ve mali bilgilerin suistimali gibi, güvenliklerine tehdit oluşturan ve giderek artan ve çeşitlenen pek çok tehdide karşı mücadelede yardımcı olmaktır.
 
İnnova Güvenlik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
İnnova Güvenlik
2008 yılından beri faaliyet gösteren İnnova Güvenlik, 19.000’in üzerinde aktif güvenlik sistemi ve sayıları 500’ü aşan güvenlik projeleri ile Türkiye’nin öncü güvenlik firmasıdır. İnnova Güvenlik, ev ve işyeri güvenliğinden, şirketler ve bu şirketlere bağlı şube ve ofisleri ile Türkiye’nin önde gelen firmalarına ve kurumların güvenlik sistemlerine kadar geniş bir yelpazeye hitap eden hizmet ve çözümler sunar.İnnova Güvenlik Hizmetleri, teknolojik altyapısı, güvenlik sektöründeki benzersiz deneyimi ile Türkiye geneline toptan ürün satışına da devam etmektedir.
ÜRETİCİ
İnka
Oy verOy verOy verOy verOy ver
İnka
1986 yılında Haluk Arıcan tarafından metal işleme sektöründe diğer firmalardan farklı bir vizyonla kurulan İnka, kısa bir süre sonra yapı sektörünün gereksinimi olan bağlantı elemanları üretimine başladı.Bugün, İnka sektörün kalite temsilcisi olarak; ürünlerinin yüzde yetmişini Avrupa pazarlarına ihraç etmektedir. İhracatının yüzde seksenini batı Avrupa ülkelerine, geri kalan yüzde yirmisini de Orta Doğu, Rusya, Türki Cumhuriyetler, Balkanlar ve Kuzey Afrika ülkelerine yapmaktadır.
 
ICS Güvenlik Elektronik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
ICS Güvenlik Elektronik
ICS, bir proje firmasıdır. Yazılım ve kullanıcı taleplerine çözüm üretmek, her zaman öncelikli tercihi olmuştur ve gelirlerinin en büyük kalemini oluşturmuştur. Donanımdan kazanmak gibi kolaycı yaklaşımlarda hiç bir zaman bulunmamış, bu anlamda da geçmişte tanınmış uluslararası donanım markalarının, kota bazında tek yetkili dağıtıcılığı gibi fırsatları geri çevirmiştir. Kullanıcıların talepleri doğrultusunda doğru çözümü oluşturmak için farklı özelliklerde donanım ürünlerini yurt içi ve yurt dışından temin ederek sistem entegratörlüğü yapmaktadır.
 
İntensis
Oy verOy verOy verOy verOy ver
İntensis
12 yıllık sektörel deneyimimiz, 24’ü Elektrik Elektronik Mühendisi toplam 109 kişilik uzman kadromuzla, güvenlik sistemleri ve bina otomasyon konularında hizmet vermekteyiz.Başlıca faaliyet alanlarımız; kapalı devre kamera izleme, yangın algılama-ihbar ve söndürme, elektronik hırsız alarm, kartlı ve biometrik geçiş kontrol, genel seslendirme ve acil anons, smatv-iptv, data ve interkom sistemlerinden oluşmaktadır.
 
iNELS Smart Home and Building Solution
Oy verOy verOy verOy verOy ver
iNELS Smart Home and Building Solution
iNELS sistemi (Akıllı Elektro Montaj Sistemi), Çek Cumhuriyeti'ndeki ELKO EP Holešov şirketinin bir ticari markasıdır. ELKO EP, ev ve endüstriyel otomasyon için elektronik cihazlar geliştirmekte ve üretmekte olup 23 yılı aşkın tecrübeye sahiptir.
 
ICAR Visions
Oy verOy verOy verOy verOy ver
ICAR Visions
ICAR Visions,Mobil Dijital Video Kayıt Cihazları,Mobil Ağ Video Kayıt Cihazları ve Sensörler,Kameralar,Kablolar ve Aksesuarların araçla ilgili donanım ve yazılım tasarımı,üretimi ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmış,çözüm odaklı,global bir liderdir.
ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ
İleri Savunma
Oy verOy verOy verOy verOy ver
İleri Savunma
İleri Savunma olarak, her yanımızı kuşatan risklere karşı daha etkili ve çok yönlü bir Savunma, Arama-Kurtarma, Korunma ve Güvenlik anlayışının yaygınlaşması ve buna uygun bir yapılanmaya katkıda bulunmak için çalışıyoruz.
 
İges İş Güvenliği Ekipmanları
Oy verOy verOy verOy verOy ver
İges İş Güvenliği Ekipmanları
İş Güvenliği ve İş Sağlığı Ekipmanları , İmalat,İthalat,İhracat ve Alım Satımı konusunda faaliyet gösteren firmamız ürün yelpazesini her geçen gün arttırmaktadır.En uygun Fiyat ve Kaliteli ürünlerle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.
‹‹  12  ››