Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
ICTS - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
ICTS
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

ICTS

Adres Smart Plaza Rüzgarlıbahçe Mah. Kavak Sok. No:31/1 B Blok Kat:2 Beykoz
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.ictsglobal.com.tr
Telefon 0216 493 93 43     
Faks 0216 322 84 22
ICTS (International Consultants on Targeted Security), 1982 yılında, iş adamları ve profesyonel güvenlik uzmanlarından oluşan seçkin bir grup tarafından, özel bir güvenlik şirketi olarak kurulmuştur.Temel hedefimiz, kişi ve kuruluşlara, terörizm, hırsızlık (bu konudaki çalışmalarımız mağazaları, marketleri, alış veriş merkezlerini, vb. alanları da kapsamaktadır), mal hasarları, beyaz yaka suçları, bilginin kötüye kullanılması ve mali bilgilerin suistimali gibi, güvenliklerine tehdit oluşturan ve giderek artan ve çeşitlenen pek çok tehdide karşı mücadelede yardımcı olmaktır.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

ICTS (International Consultants on Targeted Security), 1982 yılında, iş adamları ve profesyonel güvenlik uzmanlarından oluşan seçkin bir grup tarafından, özel bir güvenlik şirketi olarak kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, ICTS sürekli büyüyerek havacılık ve genel güvenlik konularında, elektronik güvenlik proje tasarımı, danışmanlık hizmetleri veren önde gelen şirketlerden biri haline gelmiştir.ICTS Türkiye ofisi 1996 yılında, yabancı sermayeli bir şirket olarak kurulmuş olup, günümüzde 70 ten fazla kurum ve kuruluşa danışmanlık hizmet vermektedir.

Temel hedefimiz, kişi ve kuruluşlara, terörizm, hırsızlık (bu konudaki çalışmalarımız mağazaları, marketleri, alış veriş merkezlerini, vb. alanları da kapsamaktadır), mal hasarları, beyaz yaka suçları, bilginin kötüye kullanılması ve mali bilgilerin suistimali gibi, güvenliklerine tehdit oluşturan ve giderek artan ve çeşitlenen pek çok tehdide karşı mücadelede yardımcı olmaktır.