Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
DOLAR 5.6852
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
Aramak istediğiniz kriterleri seçerek arama yapabilirsiniz...
 
FİRMALAR
30%
Üretici
9%
Dağıtıcı
51%
Montaj ve Kurulum
4%
Entegratör
5%
Özel Güvenlik Hizmeti
0%
Güvenlik Danışmanı
2%
Alarm İzleme Merkezleri
0%
Onarım Merkezleri
FİRMA İNDEKSİ
0-9   ·   A   ·   B   ·   C   ·   D   ·   E   ·   F   ·   G   ·   H   ·   I   ·   J   ·   K   ·   L   ·   M   ·   N   ·   O   ·   P   ·   Q   ·   R   ·   S   ·   T   ·   U   ·   V   ·   W   ·   X   ·   Y   ·   Z
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
ÖNE ÇIKAN FİRMALAR
 
High Point Technologies
 
 
Hunt Electronics
 
 
ETK Kablo
 
 
Assa Abloy
Oy verOy verOy verOy verOy ver
 
Oy verOy verOy verOy verOy ver
 
Oy verOy verOy verOy verOy ver
 
Oy verOy verOy verOy verOy ver
         PAYLAŞ Paylaş
SON EKLENEN FİRMALAR
DAĞITICI
Numens
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Numens
2010 yılında kurulan Numens, yangın algılama ve alarm sistemleri için gelişmekte olan profesyonel güvenlik ürünleri tedarikçisidir. Numens, yaşam güvenliği ve mülk koruma uygulamaları için geniş kapsamlı adreslenebilir, adreslenemez konut ürünleri tedarik etmektedir. 300'den fazla ürün sunan ve dünya çapında 500'den fazla müşteriye hizmet veren tedarikçilerimizle müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmaya kararlıyız.
ÜRETİCİ
Ruijie Networks
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Ruijie Networks
Ruijie Networks, Çin'in önde gelen ağ çözüm tedarikçisidir.Müşteri avantajlarına odaklanıyor ve sürekli teknolojik yeniliklerle müşterilerimizin ağ uygulama deneyimini geliştirmeye çalışıyoruz. Ruijie Networks telekom taşıyıcıları, finansal hizmetler, devlet kurumları, eğitim ve işletmeler için uçtan uca ağ çözümleri sunmaktadır.
DAĞITICI
Micae Güvenlik Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Micae Güvenlik Sistemleri
Micae Güvenlik Sistemleri; Analog ve IP Kameralar, DVR, NVR, CCTV, Mobil DVR, Canon, Kamera Aksesuarları alanlarında Micae markası ile hizmet vermekte olan bir kuruluştur.
ÜRETİCİ
Canon
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Canon
Canon Europe, görüntüleme çözümlerinin dünya lideri yenilikçisi ve tedarikçisi Japonya’daki Canon Inc.’e bağlıdır. 50 yıldan bu yana Avrupa’daki müşterilerimize öncü görüntüleme teknolojileri sunuyoruz. Müşterilerimiz, dijital ve SLR kameraların yanı sıra en üstün fotoğrafik ekipmanlar, yazıcılar, tarayıcılar ve dürbünler de dahil olmak üzere tüketici ve profesyonel görüntüleme ürünlerinden faydalanmaktadır. Ayrıca, iş çözümleri birimimiz, küçük ve orta ölçekli işletmelerden büyük firmalara ve devletlere uzanan geniş bir yelpazede baskı ve belge çözümleri sunmaktadır.
MONTAJ VE KURULUM
Bilgi Teknoloji
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Bilgi Teknoloji
Bilgi Teknoloji Danışmanlık olarak 2007 yılından beri içinde bulunduğumuz endüstriye çözümler üretmek, derinlik ve alan kazandırmak amacıyla güçlü iş ilişkileri yarattık. Biz yaratıcı ve profesyonel iş çözümlerini, çok kanallı ve uluslararası olarak sunabilecek strateji, anlayış ve mükemmel uyum sahibi bir takımız. Başladığımız andan itibaren ortaklarımızın ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik iş yapılandırdık. Biz ne rakiplerimiz ile boy ölçüşmek, ne de yaşıtlarımızı etkilemek için buradayız. Biz sizin beklentilerinizi karşılamak için buradayız ve her şeyden önce başarınızı garantilemek için buradayız. Bilgi Teknoloji Danışmanlık ile çalışırken özenle seçilmiş bir takıma doğrudan ulaşabilirsiniz. Biz stratejik bilgi paylaşımı, yaratıcılık ve koşulsuz memnuniyet konusunda, size gerçek bir fark yaratabilecek çözümlerle gelip, tüm teknik ve yaratıcılığımızı sizinle her adımda paylaşacağız.
MONTAJ VE KURULUM
Valen Bilişim
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Valen Bilişim
Valen Bilişim ve Medya Teknolojileri 2009 yılında, Veri Merkezi, Digital Signage, ve Endüstriyel Bilgisayar konularına odaklanarak, kurumsal firmaların ve sistem entegratörlerin projelerinde ihtiyaç duydukları donanım altyapılarını sağlamaya yönelik ürün ve hizmetleri tedarik eden, katma değerli distributor bir firma olarak kurulmuştur.Endüstriyel Bilgisayar Tabanlı çözümler konusunda odağını ve ürün yelpazesini gün geçtikçe arttıran Valen Bilişim, Sistem entegrtatörü ve yazılım partnerleri ile yurt içi ve yurt dışı mobil güvenlik, telemetri gibi konularda özel projelere ürün tedariği gerçekleştirmektedir. Özellikle toplu taşıma ve akıllı trafik çözümleri gibi konularda donanım ve yazılım çözümleri sağlayarak yarattığı katma değeri, Türkiye ve yabancı ülkelerde satılabilir hale getirmek, yeni dönem hedeflerini oluşturmaktadır.
ÜRETİCİ
Ante Savunma Teknojileri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Ante Savunma Teknojileri
Ante Savunma A.Ş. sivil ve askeri güvenlik çözümleri üretmek amacı ile Ankara’da kurulmuştur. Milli ve yenilikçi çözümler ile ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaktadır. Sivil alanda çözümler ile şehirleri, yapıları güvenli hale getirmek için ürünler sunmaktadır. Askeri alanda üretim yaparak savunmamızın teknik kabiliyetler arttırılmaktadır. Ante Savunma bilgi ve tecrübelerini ülke ekonomisine kazandıran kuruluş konumundadır.
 
PrecisionHawk
Oy verOy verOy verOy verOy ver
PrecisionHawk
PrecisionHawk, ticari drone teknolojisini geliştiren ve entegre eden küresel bir liderdir. Pazar analistleri, işletmelerin önümüzdeki üç yıl içinde Drone'lara 13 milyar dolar harcamasını bekliyor, biz de önümüzde ki bu fırsata odaklandık ! PrecisionHawk, verimliliği ve güvenliği artırarak bununla birlikte yenilikçiliği sağlamak amacıyla hava teknolojisini kullanmaktadır.
 
Reçber Kablo
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Reçber Kablo
Reçber Kablo, 1984 yılında enerji kablosu üretimi alanında faaliyete başlamıştır. 1999 yılında Koaksiyel Kablo üretimi faaliyetlerini başlatarak kısa sürede zayıf akım sektörünün önemli firmaları arasına girmiştir. Reçber Kablo, koaksiyel kablo üretiminin yanı sıra, Data-Lan kabloları, Audio-Video kabloları, Kamera kabloları, Haberleşme (Telefon) kabloları, Alarm kabloları, Yangın İhbar kabloları, Sinyal Kumanda kabloları ve özel tip kabloların üretimi gerçekleştirilmektedir.
 
Öznur Kablo
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Öznur Kablo
Öznur Kablo, yangına karşı güvenli alev iletmeyen halojensiz H07Z1, NHXMH, N2XH tipi, alevin yayılmasını engelleyen, zehirli gaz çıkarmayan, görüşe mani olabilecek duman oranı çok düşük, aşındırıcı ortam oluşturmayan özellikte üretilen halojenden arındırılmış kablolar ile özel güvenlik sistemlerinde kullanılan iletkenleri üzerinde Mika bant bulunan yangın ortamında ± 50°C de 180 dakikaya kadar işlevini sürdüren yangına karşı güvenli ve aleve dayanıklı N2XH FE 180 tipteki kabloların üretimine başlamış olup, TSE ve TSEK belgelerine sahiptir. Günümüzde ülkemizin en modern üretim hatları ve tüm ürünlerin kalite kontrol testlerinin gerçekleştirildiği gelişmiş test laboratuvarlarında uluslararası kalite standartlarında hizmet vermektedir.
 
Nexans
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Nexans
Nexans değişim ile sürekli gelişen kablo ve ekipmanları sektörüne odaklanabilmek ve müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini arttırmayı hedeflemiştir. Denizli ve İstanbul'daki fabrikalarımızda üretilen tesisat kabloları, orta gerilim enerji kabloları ve telekomünikasyon ağı kabloları ile firmamız rekabetin yüksek olduğu kablo endüstrisinde öncüler arasında yer almaktadır. Ayrıca, Türkiye pazarına uygun yapı market ürünleri, kauçuk kablolar ve bilgisayar ağları için yapısal kablolama ürün ve ekipmanları da ürün pörtföyümüzde sunulmaktadır. Nexans, üretimden başlayarak satış ve satış sonrası hizmetlerinde de kendini müşteri odaklı yaklaşıma adamıştır.
 
Ören Kablo
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Ören Kablo
Türkiye’nin ilk koaksiyel kablo üreticisi, Türk kablo sektörünün ise en eski ve en köklü kablo üreticilerinden bir tanesi olan Ören Kablo, 1979 yılında İstanbul’da kuruldu. İleri teknolojinin tüm imkânlarına sahip donanımlı üretim hatları, uzman kadrosu ve gelişime açık yapısıyla da kısa sürede sektörün önemli şirketleri arasına adını yazdırmayı başardı. Sektörün lider firmalarından Ören Kablo, koaksiyel kablolar, kontrol - kumanda kabloları, halogen free flame retardant / yangına dayanıklı kablolar, bilgi iletişim kabloları, kapalı devre kamera sistem (cctv) kabloları, yangın alarm kabloları, dahili telefon kabloları, bus kablolar, enerji kabloları, özel / bileşik kablolar gibi zayıf akım kabloları üretimiyle, müşterilerinin ihtiyaçlarına geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.
 
HES Kablo
Oy verOy verOy verOy verOy ver
HES Kablo
Ülkemizin önde gelen kablo firmalarından birisi olan HES Kablo, kablo ve tel sektöründe sağladığı başarı ve üstün performans sonucunda, bugün dünyaca tanınan uluslararası bir firma haline gelmiştir. 1974 yılında enerji kabloları üretmek üzere kurulan firma, çok hızlı bir gelişme kaydederek geçen zaman içerisinde bakır haberleşme kablosu, fiber optik kablo, enerji kablosu, yüksek gerilim enerji kablosu, alüminyum iletken ve emaye bobin teli üretimini de kendi bünyesinde gerçekleştirerek kablo ve tel sektörünün tamamına hitap eden çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olmuştur.
 
Zyxel
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Zyxel
İnovasyon ve müşteri memnuniyetine odaklanan Zyxel, yaklaşık 30 yıldır kurumlara iletişim altyapısı desteği sunuyor. Zyxel olarak kurulduğumuz günden bugüne müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap veren yaratıcı teknolojiler ile onların hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Bu yaklaşımımız, dünyanın ilk 3'ü 1 arada entegre veri / faks / ses modemini geliştirdiğimiz 1992 yılından bu yana hiç değişmedi. Pazardaki mevcut ürünlerin Ağ teknoloji ile entegrasyonu ve inovasyon yeteneğimiz sayesinde telekomünikasyon şirketleri/servis sağlayıcılar, işletmeler ve ev kullanıcıları için iletişim altyapı hizmeti veren bir kurum olarak daima pazar lideri konumunda çalışmalarımıza yön vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
 
Parrot
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Parrot
1994 yılında Henri Seydoux tarafından kurulan Parrot, tüketiciler ve profesyoneller için gelişmiş kablosuz kablosuz ürünler üretir, geliştirir ve pazarlar.
ÜRETİCİ
DJI Technology
Oy verOy verOy verOy verOy ver
DJI Technology
DJI ürünleri endüstrileri yeniden tanımlıyor.Şirketimiz film yapımcılık, tarım, koruma, arama kurtarma, enerji altyapısı çalışmalarına yeni perspektifler kazandırmaya ve daha önce hiç olmadığı kadar hızlı, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde başarı kazandırmaya yardımcı olur.
 
Atel Teknoloji
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Atel Teknoloji
1997’de, Ankara’da kurulan Atel Teknoloji Ve Savunma Sanayi A.Ş, halen haberleşme sistemleri, elektronik komponent tedarik ve dağıtımı, savunma sanayi ve mobil takip sistemleri alanlarında tasarım, üretim ve pazarlama faaliyetleri yapmaktadır.
 
MAS Ev Otomasyon Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
MAS Ev Otomasyon Sistemleri
MAS Ev Otomasyon Sistemleri, 1963 yılından bu yana gelişmiş ekipmanlar ve teknikler ile Ar-Ge departmanındaki profesyonel mühendis ve teknisyenler tarafından tasarlanan her ürünü ile hayatınızı güvenli ve kolay kılan çözümler üretmektedir. MAS, Ev Otomasyon Sistemlerini yüzde yüz Türkiye’de üreten tek firmadır.
ÜRETİCİ
Allied Telesis
Oy verOy verOy verOy verOy ver5 Puan  ·  1 Oy
Allied Telesis
Allied Telesis yaklaşık 30 yıldır kuruluşlar için akıllı bağlantı ve dünyanın dört bir yanında kritik altyapı projelerine destek vermektedir.Akıllı şehirler ve nesnelerin internetine doğru ilerleyen bir dünyada ağlar, yeni zorlukları karşılamak için hızla gelişmelidir. Akıllı teknolojilerimiz, şebeke gelişimini hızlandırabilir, şu anda ve gelecekte insanlar, kuruluşlar ve nesneler için etkili ve güvenli çözümler sunabilir.
DAĞITICI
Sanetron
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Sanetron
Sektörde 10 yılı aşkın süredir Güvenli Yaşam Teknolojileri sloganı ile genç ve dinamik kadrosu, alanında uzmanlaşan, kaliteyi ve güveni ilke edinen Sanetron güvenlik sistemleri birçok alanda kullanımına uygun, kullanışlı ve yüksek çözünürlüklü IP kamera sistemlerini ve buna bağlı sistem ekipmanlarını dış piyasada takip ederek siz değerli iş ortaklarına sunmaktan gurur duyar.