Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Aydın Çelik Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Aydın Çelik Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti.
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Aydın Çelik Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti.

Adres H.Efendi Ramazanpaşa Mah. Doğu Gazi Bulvarı Vardar İş hanı No:28/174
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.celikguvenlik.com
Telefon 02562143 33      02562138002
Mobil 05464087341
VİZYONUMUZ Özel Güvenlik sektöründe kaliteli hizmet verilmesi, görev sorumluluğu, personelin eğitimi ve seçilmesi, konularını daima dikkate alarak, müşteriyi memnun etme anlayışımızı sürdürmekteyiz.MİSYONUMUZ Aydın Çelik Özel Güvenlik, tüm personelinin tecrübesini, bilgisini ve deneyimlerini kullanarak başarılarını sürdürmeyi amaçlamakta, tercih edilen bir şirket olma çalışmalarına devam etmektedir.HEDEFİMİZ Özel Güvenlik sektöründe kaliteli, güvenilir bir hizmet vermek, üstlendiğimiz projeleri ciddi bir görev anlayışı içerisinde, kanunlara uygun olarak sürdürmektir.AMACIMIZ En üst düzeyde bilgi birikimi ve tecrübeye sahip yönetim kadrolarımız ve personelimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti vermektir.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler 2004 Yılından beri ÇELİK ÖZEL GÜVENLİK ve EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ olarak faaliyet gösteren şirketimizde yapısal değişikliğe giderek Eğitim ve Güvenlik hizmetlerini ayırmak maksadıyla 20 KASIM 2015 tarihinde alınan izinle AYDIN ÇELİK ÖZEL GÜVENLİK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. 5188 sayılı Yasaya dayanılarak süratle kuruluşunu tamamlamıştır. Bu süreçte bünyesine kattığı personel ile de gücüne güç katmıştır. Hizmet Sektöründe hızlı bir gelişme sürecine girerek örnek bir kuruluş olmanın yanı sıra, asgari maliyet-azami kalite prensipleri doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir.