Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Yiğit Elektronik - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Yiğit Elektronik
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Yiğit Elektronik

Adres Atatürk Mah.Tunaboyu Sok.No:9/B Ümraniye/İstanbul
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.yigitelektromarket.com
Telefon 0216 316 94 33     
Faks 0216 344 59 89
Yiğit Elektronik Day. Tük. Mal. San. Tic. Ltd. Şti. olarak 2000 yılından bu yana Elektronik sektöründe toptan ve perakende satış olanaklarımızla hizmet vermekteyiz. Öncelikli hedefimiz; kaliteden ve güvenden hiçbir zaman ödün vermeden müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaktır. Bu felsefeyle yolumuza devam ederek siz değerli müşterimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Yiğit Elektronik Day. Tük. Mal. San. Tic. Ltd. Şti. olarak 2000 yılından bu yana Elektronik sektöründe toptan ve perakende satış olanaklarımızla hizmet vermekteyiz. 

Öncelikli hedefimiz; kaliteden ve güvenden hiçbir zaman ödün vermeden müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaktır. Bu felsefeyle yolumuza devam ederek, 17. yılımızda ikinci şubemizle beraber siz değerli müşterimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. 

Saygılı ticaret anlayışımızla marka olma yolunda ilk adımlarımızı atarak, ihtiyaçlarınızı Yiğit Elektronik güvencesiyle karşılayabilmenin onurunu yaşamaktayız.