Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Entegre Satek - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Entegre Satek
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Entegre Satek

Adres Marmara Sanayi Sitesi D Blok No: 10 ZC 34360 İkitelli / İstanbul Türkiye
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website entegresatek.com.tr
Telefon 0212 494 49 44     
Faks 0212 494 49 33
Entegre 2003 yılında limited şirket olarak kuruldu. 2013 yılında Satek ile birleşmesinden sonra şirket EntegreSatek olarak yoluna devam etti. Entegre Satek, 12 yıldan uzun bir süredir inşaat sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip yöneticilerinin yönetiminde elektronik güvenlik sistemleri, alçak gerilim teknolojileri, bilgi ve iletişim sistemleri, otomatik kontrol ve bina sistemleri alanında faaliyet göstermektedir.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Entegre 2003 yılında limited şirket olarak kuruldu. 2013 yılında Satek ile birleşmesinden sonra şirket Entegre Satek olarak yoluna devam etti. Entegre Satek, 12 yıldan uzun bir süredir inşaat sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip yöneticilerinin yönetiminde elektronik güvenlik sistemleri, alçak gerilim teknolojileri, bilgi ve iletişim sistemleri, otomatik kontrol ve bina sistemleri alanında faaliyet göstermektedir.

Entegre Satek, yerli ve yabancı pazar potansiyellerine paralel olarak yapılandırılmıştır. Halen İstanbul'da, Ankara'da bölge müdürlüğünde, Rusya, Kazakistan, Suudi Arabistan ve BAE'de şubeleri bulunmaktadır.

Entegre Satek, modern konutlar, sanayi tesisleri, alışveriş merkezleri ve ticaret merkezleri, kamu ve özel sanayi binaları, eğitim, sağlık ve turizm tesisleri, oteller, havalimanları, metro istasyonları gibi yüzlerce referans projeyi tamamlama konusunda kendine güveniyle yoluna devam ediyor.

Entegre Satek, proje danışmanları, proje entegrasyonları ve ürün dağıtımı yeteneğine sahiptir ve bu nitelik, ülkenin içinde ve dışında bulunan son kullanıcı müşterilerine ve bayilere çok etkili ve kaliteli hizmet ve destek sağlamaktadır.