Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Bosell - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Bosell
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Bosell

Adres Smart Plaza Rüzgarlıbahçe Mahallesi Kavak Sokak 31/1 Beykoz 34805 İstanbul
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.bosell.com.tr
Telefon 0216 681 83 00      0216 681 83 09
Faks 0216 681 83 08
Bosell bir Securitas grup şirketidir. 1934 yılında İsveç’te kurulan Securitas, toplam 52 ülkede, uzman güvenlik hizmetlerinden, teknolojik çözümlere, danışmanlığa ve araştırmaya kadar uzanan geniş hizmet yelpazesi ve 350 bin çalışanı ile hizmet verir.Bosell hizmet yaklaşımı; risk analizi, ihtiyaç tespiti, projelendirme, uygulama, eğitim, satış sonrası servis ve bakım hizmetlerinden oluşur. Bir proje de ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetlere tek yerden ulaşabilmenizi sağlar.Bosell çözümleri arasında; bina entegrasyon sistemi , analog ve ıp video izleme,geçiş kontrol, genel seslendirme ve acil anons, alarm, kongre ve simultane tercüme, yangın algılama sistemleri gibi çözümler yer alır. Bosell, farklı amaçlara hizmet eden bu sistemleri birbiri ile entegre çalışacak şekilde uygular ve 360˚ güvenlik çözümü sağlar.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

2010 yılından bu yana elektronik güvenlik alanında faaliyet gösteren Bosell, güvenlik ve iletişim teknolojileri sektöründe çözüm ve mühendislik hizmeti sunan öncü firmalar arasındadır.


Bosell bir Securitas grup şirketidir. 1934 yılında İsveç’te kurulan Securitas, toplam 52 ülkede, uzman güvenlik hizmetlerinden, teknolojik çözümlere, danışmanlığa ve araştırmaya kadar uzanan geniş hizmet yelpazesi ve 350 bin çalışanı ile hizmet verir. 


Bosell hizmet yaklaşımı; risk analizi, ihtiyaç tespiti, projelendirme, uygulama, eğitim, satış sonrası servis ve bakım hizmetlerinden oluşur. Bir proje de ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetlere tek yerden ulaşabilmenizi sağlar.Bosell çözümleri arasında; bina entegrasyon sistemi , analog ve ıp video izleme,geçiş kontrol, genel seslendirme ve acil anons, alarm, kongre ve simultane tercüme, yangın algılama sistemleri gibi çözümler yer alır. Bosell, farklı amaçlara hizmet eden bu sistemleri birbiri ile entegre çalışacak şekilde uygular ve 360˚ güvenlik çözümü sağlar.


Marka bağımsız olarak seçtiği ürün ve çözümler, gelişen teknolojiye uyum sağlayabilen yenilenebilir ve sürdürülebilir özelliktedir. Bu özellik sayesinde teknoloji geliştikçe yatırımınız yok olmaz, aksine teknolojiye paralel şekilde gelişimini sürdürür.


Tüm projeleri ihtiyaca özel şekilde tasarlar ve tasarımlarının tümü ulusal ve uluslararası yönetmeliklere uygun ürün ve çözümlerden oluşur. Bosell’in geniş ürün çeşitliliği, ihale şartnamelerinde yer alan kuralları eksiksiz şekilde karşılar.


Hizmet verdiği sektörler; ticari ve endüstriyel kuruluşlar, devlet kurum ve kuruluşları, hava ve deniz limanları, konferans ve kongre merkezleri, oteller ve turistik tesisler, okul ve üniversiteler, perakende sektörü gibi kilit sektörlerdir.Bosell, her aşamada çevreye değer vererek hareket eder. Doğal kaynakları koruyan, çevre üzerindeki etkisi minimuma indirilmiş, sertifikalı, doğa dostu ürün ve hizmetler kullanır.