Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
AE Bina Teknolojileri - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
AE Bina Teknolojileri
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

AE Bina Teknolojileri

Adres Ümit Mahallesi 2542 Sokak Bina No.10 Ümitköy 06810 Çankaya Ankara - Türkiye
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.ae.com.tr
Telefon 0312 219 55 22     
Faks 0312 219 46 66
AE 1992 yılında, orta ve büyük ölçekli binalara yangın algılama, cctv, kartlı geçiş kontrol, güvenlik ve entegre bina kontrol sistemlerinin dizaynı, malzeme temini, ekipman montajı, montaj süpervizyonu, işletmeye alma, teknik eğitim ve servis bakım hizmetlerini komple sağlamak üzere kuruldu.AE yangın algılama ve söndürme konusunda kurulduğu günden buyana NFPA yangın kodlarına ve standartlarına uygun projelendirme, danışmanlık, malzeme temini, montaj ve yedek parça konularında hizmet veren bir mühendislik ve taahhüt firmasıdır.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

AE 1992 yılında, orta ve büyük ölçekli binalara yangın algılama, cctv, kartlı geçiş kontrol,  güvenlik ve entegre bina kontrol sistemlerinin dizaynı, malzeme temini, ekipman montajı, montaj süpervizyonu, işletmeye alma, teknik eğitim ve servis bakım hizmetlerini komple sağlamak üzere kuruldu.

AE yangın algılama ve söndürme konusunda kurulduğu günden buyana NFPA yangın kodlarına ve standartlarına uygun projelendirme, danışmanlık, malzeme temini, montaj ve yedek parça konularında hizmet veren bir mühendislik ve taahhüt firmasıdır.

AE eğitimli ve tecrübeli, bakım ve servis elemanları ile müşterileri ile yaptığı bakım ve tamir sözleşmeleri doğrultusunda, Türkiye’nin her köşesinde acil servisleri de kapsayan periyodik hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.