Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Aksel - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Aksel
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Aksel

Adres Merkez Mahallesi Yıldırım Beyazıt Caddesi No:13/A Gölcük / KOCAELİ
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.akselyonetim.com
Telefon 0262 606 04 16     
Mobil 0530 488 81 91
Firmamız kat maliklerinin talepleri doğrultusunda alınacak karara istinaden silahlı veya silahsız güvenlik hizmeti alınması, sabit nokta güvenlik hizmetleri, devriye hizmetleri, kameralı güvenlik hizmetleri, kartlı geçiş sistemleri vb. güvenlik konularında uzun yıllar Türk Silahlı Kuvvetlerinde görev yapmış ve özel güvenlik sertifikasına sahip uzman personelimiz tarafından gerekli keşif ve projelendirme yapılarak kat maliklerine huzurlu ve güvenli bir yaşam ortamı hazırlanmaktadır.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Apartman ve sitelerde özel güvenlik hizmetleri 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanun kapsamında sağlanmaktadır. Söz konusu kanun site ve apartmanların özel güvenlik hizmeti alabilmesi için valiliğe müracaat edilerek izin alınması gerektiği hüküm altına almıştır.

Kat maliklerinin talepleri doğrultusunda alınacak karara istinaden silahlı veya silahsız güvenlik hizmeti alınması, sabit nokta güvenlik hizmetleri, devriye hizmetleri, kameralı güvenlik hizmetleri, kartlı geçiş sistemleri vb. güvenlik konularında uzun yıllar Türk Silahlı Kuvvetlerinde görev yapmış ve özel güvenlik sertifikasına sahip uzman personelimiz tarafından gerekli keşif ve projelendirme yapılarak kat maliklerine huzurlu ve güvenli bir yaşam ortamı hazırlanmaktadır.