Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Yeniçeri Özel Güvenlik - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Yeniçeri Özel Güvenlik
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Yeniçeri Özel Güvenlik

Adres Eti Mahallesi Celal Bayar Bulvarı Yht Garı No:78/229 Kat 5 Tandoğan/Çankaya/Ankara
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.yeniceriguvenlik.com.tr
Telefon 0312 219 19 35     
2004 yılında 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun yürürlüğe girmesiyle 2012 kuruluş tarihi itibari ile güvenlik sektöründe hızlı bir büyüme kaydeden Yeniçeri Özel Güvenlik Hiz. A.Ş. disiplinli dürüst ilkeli seçkin ve eğitimli personel tercihi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektöründe Türkiye’nin en büyük firması konumuna gelmiştir. Güçlü referanslara sahip olan firmamız İzmir, Antalya , Eskişehir , Ankara ve Bursa gibi önemli şehirler başta olmak üzere ülkemizde 20 vilayette hizmet vermektedir. Kamu kurum ve kuruluşları, her türlü işyeri, konut, tesis, plaza, site, depo, fabrika, hastane, okul, liman. havaalanı alışveriş merkezleri, tarihi yapılar, ticaret merkezleri, spor tesisleri ve açık alanlarda 24 saat hizmet veren firmamız sektörle ilgili tüm teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek aynı zamanda da hizmetlerinde kullanmaktadır.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

2004 yılında 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun yürürlüğe girmesiyle 2012 kuruluş tarihi itibari ile güvenlik sektöründe hızlı bir büyüme kaydeden Yeniçeri Özel Güvenlik Hiz. A.Ş. disiplinli dürüst ilkeli seçkin ve eğitimli personel tercihi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektöründe Türkiye’nin en büyük firması konumuna gelmiştir. Güçlü referanslara sahip olan firmamız İzmir, Antalya , Eskişehir , Ankara ve Bursa gibi önemli şehirler başta olmak üzere ülkemizde 20 vilayette hizmet vermektedir. 

Kamu kurum ve kuruluşları, her türlü işyeri, konut, tesis, plaza, site, depo, fabrika, hastane, okul, liman. havaalanı alışveriş merkezleri, tarihi yapılar, ticaret merkezleri, spor tesisleri ve açık alanlarda 24 saat hizmet veren firmamız sektörle ilgili tüm teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek aynı zamanda da hizmetlerinde kullanmaktadır.

Yeniçeri Özel Güvenlik ailesine katılacak olan personeller referans sistemiyle titiz bir şekilde seçilip seçkin eğitim kadromuzca eğitimleri tamamlanarak iş başı yaptırılmaktadır.Güvenlik sektöründe ülkemizde ilkleri başaran firmamız 2012 yılı itibarıyla kaliteli hizmet anlayışını uluslar arası platforma taşımayı amaçlamıştır.