Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Sistem Güvenlik Hizmetleri - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Sistem Güvenlik Hizmetleri
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Sistem Güvenlik Hizmetleri

Adres İstanbul Dünya Ticaret Merkezi A1 Blok Kat:13 No:417 Yeşilköy, Bakırköy, İstanbul, Türkiye
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.sistemguvenlik.com.tr
Telefon 0212 465 47 40     
Faks 0212 465 48 05
Kuruluşu itibari ile Sistem Güvenlik Hizmetleri kargo güvenliği ve bina güvenliği üzerinde faaliyette bulunan sistem güvenlik şirketi 26.10.2015’den beri Ulaştırma Bakanlığından almış olduğu uçak özel güvenlik hizmet ve denetimi ruhsatı ile faaliyet alanını genişleterek İstanbul Atatürk Havalimanı’nda uçak özel güvenlik ve değerli eşya ve para taşıma hizmeti vermeye başlamıştır.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Sistem Güvenlik Hizmetleri Şirketi 2005 yılında kurulmuş ve 2006 senesinde 5188 sayılıözel güvenlik hizmetlerine dair kanun çerçevesinde özel güvenlik faaliyet izin belgesi almıştır.

Kuruluşu itibari ile kargo güvenliği ve bina güvenliği üzerinde faaliyette bulunan sistem güvenlik şirketi 26.10.2015’den beri Ulaştırma Bakanlığından almış olduğu uçak özel güvenlik hizmet ve denetimi ruhsatı ile faaliyet alanını genişleterek İstanbul Atatürk Havalimanı’nda uçak özel güvenlik ve değerli eşya ve para taşıma hizmeti vermeye başlamıştır.

Sistem Güvenlik, faaliyet alanı ve yeterliliği bakımından Ulaştırma Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış bir kuruluştur.Şu an IST, AYT, ESB ve ADB’de S Sistem Lojistik Şirketi için 60 eğitimli ve silahlı çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz.