Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
3A Güvenlik Alarm Takip Merkezi - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
3A Güvenlik Alarm Takip Merkezi
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

3A Güvenlik Alarm Takip Merkezi

Adres Şehit osman avci mah. Melekli Caddesi No:12 İnci Life Rezidans A Blok Daire : 6 Eryaman / ANKARA
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website 3aguvenlik.com
Telefon 0312 905 0 222     
Firmamız , günümüz yaşam standartlarının vazgeçilmez öğeleri arasında yer alan elektronik güvenlik sektöründe kişilerin, konutların ve işyerlerinin güvenliğini gerek güvenlik sistemleri kurarak gerekse alarm takip hizmeti ile sağlamak amacı ile kurulmuştur.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

3A güvenlik sistemleri alarm takip merkezi, sektöründe10 yılı aşkın tecrübeye sahip uzman kadrosu ile 2017 yılında faaliyetine başlamıştır. Sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi güncel teknolojik yenilikler ile birleştirerek siz değerli müşterilerine sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Günümüz yaşam standartlarının vazgeçilmez öğeleri arasında yer alan elektronik güvenlik sektöründe kişilerin, konutların ve işyerlerinin güvenliğini gerek güvenlik sistemleri kurarak gerekse alarm takip hizmeti ile sağlamak amacı ile kurulmuştur.

Günümüz şartlarında eksikliği hissedilen hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti verebilmenin yanında kangren haline gelmiş montaj sonrası teknik hizmet konusunda da Ankara il sınırları içerisinde 7/24 hizmet vererek bu alanda da sektörde adını duyurmaktadır.Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibi ile çalışan 3A güvenlik sistemleri alarm takip merkezi, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.