Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
S-Line Güvenlik ve Alarm Sistemleri - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
S-Line Güvenlik ve Alarm Sistemleri
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

S-Line Güvenlik ve Alarm Sistemleri

Adres Belirtilmemiş
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.security-line.com
Telefon 0212 243 23 23     
Faks 0212 243 21 21
S-line güvenlik sistemleri deneyimli ve genç kadrosuyla, elektronik güvenlik alanında, projelendirme, uygulama, satış sonrası destek ve danışmanlık hizmeti vermektedir. S-LINE elektronik güvenlik sistemleri her eve, işyerine ve işletmeye, 24 saat kesintisiz hizmet sağlamaktadır.S-line alarm haber alma merkezi sizleri sadece hırsızlık değil yangın, gaz kaçağı, su baskını, acil sağlık sorunları gibi hanenizde doğabilecek bütün sorunlara karşı 7/24 koruma altına almaktadır.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

HS Group bünyesinde yer alan S-line Alarm Sistemleri, uzman ve deneyimli kadrosu ile elektronik güvenlik sektöründe hizmet vermektedir.

2009 yılından bu yana sürekli artan abone sayısı, son teknolojiyi takip eden altyapısı ile 5188 sayılı kanuna tabi S-line Gözlem Merkezi ile hizmetinizdedir.

Mallarını, canlarını ve sevdiklerini bize emanet eden binlerce ev ve iş yeri abonemizi en iyi şekilde korumanın ve onlara güvenli yaşamın kapılarını açmanın haklı gururunu taşıyoruz.

S-line güvenlik sistemleri deneyimli ve genç kadrosuyla, elektronik güvenlik alanında, projelendirme, uygulama, satış sonrası destek ve danışmanlık hizmeti vermektedir. S-LINE elektronik güvenlik sistemleri her eve, işyerine ve işletmeye, 24 saat kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

S-line alarm haber alma merkezi sizleri  sadece hırsızlık değil yangın, gaz kaçağı, su baskını, acil sağlık sorunları gibi hanenizde doğabilecek bütün sorunlara karşı 7/24 koruma altına almaktadır.

S-line acil müdahale organizasyonu hizmeti kendi grup şirketimiz olan Medpower Ambulans tarafından sağlanmaktadır.

S-line sizlere en yeni teknoloji ve en iyi hizmeti sunarak güvenli yaşamın kapılarını açmaktadır.