Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Securityline Alarm Haberalma Merkezi - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Securityline Alarm Haberalma Merkezi
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Securityline Alarm Haberalma Merkezi

Adres Yunus Nadi Caddesi No:16/1 Marmaris / Muğla – TÜRKİYE
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website securityline.com.tr
Telefon 0252 444 89 85      0252 413 99 66
2003 Yılında faaliyete geçen Securityline Alarm Haberalma Merkezi, yüksek teknoloji altyapısıyla, geniş kapsamlı ve yenilikçi hizmet sunmaktadır.Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet eden Securityline Alarm Haberalma Merkezi,yılın her günü 24 saat, teknolojik altyapısı, güvenlik sektöründeki benzersiz deneyimi ve profesyonel kadrosuyla çalışmalarını sürdürmektedir. Bu nedenlerle de, hem bireysel hem kurumsal müşterilerin tercihidir.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

2003 Yılında faaliyete geçen Securityline Alarm Haberalma Merkezi, yüksek teknoloji altyapısıyla, geniş kapsamlı ve yenilikçi hizmet sunmaktadır.

Securityilne Alarm Haberalma merkezi, deneyimli ve profesyonel bir kadrodan oluşur ve biyometrik sistemler ile girilebilen bir altyapıya sahiptir.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet eden Securityline Alarm Haberalma Merkezi,yılın her günü 24 saat, teknolojik altyapısı, güvenlik sektöründeki benzersiz deneyimi ve profesyonel kadrosuyla çalışmalarını sürdürmektedir. Bu nedenlerle de, hem bireysel hem kurumsal müşterilerin tercihidir. Seçkin bir müşteri portföyüne sahiptir.