Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
General Güvenlik - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
General Güvenlik
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

General Güvenlik

Adres Mahmudiye Mah. 4820 Sok.No:2 /116 Akdeniz-Mersin
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.generalguvenlik.com
Telefon 0324 237 96 97     
Şirketimiz, son yıllarda hızla gelişen ve yeni teknolojilere açık olan elektronik güvenlik sektöründe, kaliteli hizmet ilkesi ile bir çok projeye imza atmıştır.Uzman teknik kadromuzla, sistemleri birbirine entegre ederek çözüm üretilmekte, sistem cihaz ve ekipmanlarının montajı yapılmakta, kaliteli ürünler ve sistem fonksiyonları hizmetinize sunulmaktadır.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Şirketimiz, son yıllarda hızla gelişen ve yeni teknolojilere açık olan elektronik güvenlik sektöründe, kaliteli hizmet ilkesi ile bir çok projeye imza atmıştır.

8 – 10 yıl deneyimli, uzmanlık alanları elektronik bilişim firmamız Ağustos 2008’de kurulan firmamız, sektörde güven veren bir yapıya ulaşmıştır. Bu tarihten günümüze yurt içinde  nezih şirketlerle çalışmalarını sürdürmektedir.

Uzman teknik kadromuzla, sistemleri birbirine entegre ederek çözüm üretilmekte, sistem cihaz ve ekipmanlarının montajı yapılmakta, kaliteli ürünler ve sistem fonksiyonları hizmetinize sunulmaktadır.

Sistemlerin kullanılma safhasında, teknik servis ve yedek parça hizmetinin ifası ile satış sonrası destek sağlanmaktadır. Faaliyet alanlarımızla ilgili tüm konularda, hizmet verdiğimiz firma veya kuruma, sistemin etkin kullanımının sağlanması hususunda, bilgi ve becerilerin sunulması hizmetlerimiz arasındadır. Müşteri memnuniyeti hedefli çalışmamız ve kaliteli hizmeti ilke edinmemiz sektörde kalıcılığımızı sağlamaktadır.

Faaliyet alanlarımızla ilgili, yurt içindeki veya yurt dışındaki çalışmalarınızda bizi ilkemizle sizlere hizmet vermekten ve referanslarımız arasında sizleri de görmekten onur duyarız.