Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
ProES Güvenlik Sistemleri - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
ProES Güvenlik Sistemleri
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

ProES Güvenlik Sistemleri

Adres KırmızıToprak Mh. Basın Şehitleri Cd. No:42/B Odunpazarı ESKİŞEHİR
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.proesguvenlik.com
Telefon 0222 222 0 911     
Faks 0222 221 06 05
Firmamız CCTV ve alarm sistemleri projelerini, entegrasyonlarını, uygulamalarını, danışmanlık hizmetlerini, teknik destek hizmetlerini ve satış sonrası destek hizmetlerini sağlamaktadır.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Elektronik Güvenlik Sistemleri ve Savunma Teknolojileri sektöründe 2007 yılından bu güne tecrübemiz ve güçlü altyapımız ile bireylerin, küçük işletmelerin, orta ölçekli işletmelerin ve büyük işletmelerin güvenliğini, bir dünya markalarının ileri teknoloji ürünleriyle sağlamaktayız. Firmamız CCTV ve alarm sistemleri projelerini, entegrasyonlarını, uygulamalarını, danışmanlık hizmetlerini, teknik destek hizmetlerini ve satış sonrası destek hizmetlerini sağlamaktadır.

Her geçen gün tüm ülke genelinde yenisini eklediğimiz seçkin referanslarımız, dünyanın önde gelen üreticilerinden oluşan çözüm ortaklarımız, güçlü operasyonel kaynaklarımız, her biri konusunda eğitimli ve tecrübeli profesyonel ekibimiz ile tüm Türkiye genelinde ve yurt dışında sizlerin de güvenliğini en etkin şekilde sağlayabilmek için hizmetinizdeyiz.