Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Tarantula Güvenlik Sistemleri - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Tarantula Güvenlik Sistemleri
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Tarantula Güvenlik Sistemleri

Adres Kayışdağı Mah. Akyazılı Cad. No:100 İstanbul / Türkiye
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.tarantula.com.tr
Telefon 0216 527 33 26     
Faks 0216 527 33 27
Kurulduğu günden itibaren elektronik konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz, otomatik kapı kontrol kartları, uzaktan kumanda, rf alıcıları, emniyet fotoselleri, ledli flaşör lamba,otomatik kapı sistemlerine yardımcı ürünleriyle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Tarantula Güvenlik Sistemleri 40 yılı aşan Elektronik Üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren elektronik konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz, otomatik kapı kontrol kartları, uzaktan kumanda, rf alıcıları, emniyet fotoselleri, ledli flaşör lamba,otomatik kapı sistemlerine yardımcı ürünleriyle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kurulduğu andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede otomatik kapı sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.
Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, satış sonrası hizmet ve uygun fiyat olmuştur.Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışmaktadır.

Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.