Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
TRN Teknoloji - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
TRN Teknoloji
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

TRN Teknoloji

Adres Kaptan Paşa Mah. Piyale Paşa Bulv. Memorial Center A Blok Kat:7 Şişli / İstanbul
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.trnteknoloji.com
Telefon 0212 220 08 76     
TRN Teknoloji, yüksek teknolojiye sahip ürünlerin, teknoloji altyapısı ve servislerinin ulusal ve uluslararası pazarlarda geliştirilmesi ve pazarlanmasında uzmanlaşmış bir bilişim teknolojileri firmasıdır.Sağladığımız hizmetlerden bazıları şunlardır: bilişim güvenliği, geniş bant kablosuz ağlar, e-posta güvenliği, depolama çözümleri, otel, ofis gibi çok kullanıcılı kablolu ve kablosuz internet hizmeti veren yerler için kimlik doğrulama çözümleri ve kurumsal ve bireysel anti-virüs yazılımı çözümleri.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

TRN Teknoloji, yüksek teknolojiye sahip ürünlerin, teknoloji altyapısı ve servislerinin ulusal ve uluslararası pazarlarda geliştirilmesi ve pazarlanmasında uzmanlaşmış bir bilişim teknolojileri firmasıdır. Sağladığımız hizmetlerden bazıları şunlardır: bilişim güvenliği, geniş bant kablosuz ağlar, e-posta güvenliği, depolama çözümleri, otel, ofis gibi çok kullanıcılı kablolu ve kablosuz internet hizmeti veren yerler için kimlik doğrulama çözümleri ve kurumsal ve bireysel anti-virüs yazılımı çözümleri.

TRN Teknoloji dünya çapında strateji, çözümler ve profesyonel servisler için bütünleşmiş iş çözümleri, teknoloji geliştirme ve danışmanlık üzerine uzmanlaşmıştır. TRN Teknoloji, Türkiye ve Ortadoğu bölgesinde, teknoloji ürünleri, altyapısı ve servisleri ile öncü bir rol oynamaktadır.