Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Fides Teknoloji - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Fides Teknoloji
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Fides Teknoloji

Adres Şehit Şükrü Sk. 2-C/1 Acıbadem/Üsküdar/İSTANBUL
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.fides.com.tr
Telefon 0216 472 9509     
Faks 0216 472 9511
Fides Teknoloji ve Güvenlik Sistemleri, otomasyon, elektronik güvenlik ve teknolojik sistemler konularında faaliyet göstermeyi amaç edinerek 1994 yılında kurulmuştur.Gelişen teknolojiler ve büyüyen pazarla birlikte, Fides, ürün ve hizmet yelpazesini gün geçtikçe geliştirmiş, farklı ihtiyaçlara gereken en iyi çözümleri sunarak, müşterilerine doğru sistemleri sunma ilkesinden vazgeçmemiştir.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Fides Teknoloji ve Güvenlik Sistemleri, otomasyon, elektronik güvenlik ve teknolojik sistemler konularında faaliyet göstermeyi amaç edinerek 1994 yılında kurulmuştur. Gelişen teknolojiler ve büyüyen pazarla birlikte, Fides, ürün ve hizmet yelpazesini gün geçtikçe geliştirmiş, farklı ihtiyaçlara gereken en iyi çözümleri sunarak, müşterilerine doğru sistemleri sunma ilkesinden vazgeçmemiştir. Fides, Ankara ve İstanbul ofislerinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Fides Teknoloji ve Güvenlik Sistemleri, kuruluşundan bu yana müşterileriyle güven ortamı içerisinde karşılıklı dayanışmaya dayalı ve müşteri memnuniyetini esas alan bir çerçevede çalışmalarını yürütmüştür. Teknolojinin tüm yeniliklerini, en kaliteli ürünlerle, tam vaktinde müşterilerimize aktarmak prensibimizden asla taviz vermedik çünkü Fides olarak müşterilerimiz ve yaptığımız işler, taviz veremeyeceğimiz en önemli prensiplerimizin başında gelmektedir.

Fides'in öncelikli hedefi orta ve büyük ölçekli kamu ve özel sektör firmalarına anahtar teslim sistemlerin kurulmasıdır.