Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Evervox - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Evervox
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Evervox

Adres Çobançeşme mah. Sanayi Cad. Kımız Sk. No:12 Yenibosna-Bahçelievler/İstanbul
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.evervox.com.tr
Telefon 0850 228 65 28     
Firmamız, araç multimedya sistemleri, müşteri sadakat programı promosyonları, tüketici elektroniği, e-ticaret ve güvenlik kamera sistemleri olmak üzere beş sektörde faaliyet göstermektedir.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

1992 yılında kurulan Esse Grup, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin araç içi eğlence, elektronik ve e-ticaret sektöründe önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonu ile hareket etmektedir.

Firmamız, araç multimedya sistemleri, müşteri sadakat programı promosyonları, tüketici elektroniği, e-ticaret ve güvenlik kamera sistemleri olmak üzere beş sektörde faaliyet göstermektedir.

Esse Grup'un ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Esse grup,4 adet anonim şirketi ve 200’e yakın çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Esse grup, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Grup, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.