Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Secuworld - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Secuworld
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Secuworld

Adres Yahya Kemal Mahallesi Okul Caddesi No:2 K:2 Kağıthane - İstanbul
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.secuworld.com.tr
Telefon 0212 222 66 64     
Secuworld ev ve işyeri alarm sistemlerinden başlayan endüstriyel tesisleri, iş merkezlerini, istasyonları ve şehir izleme sistemlerini kapsayan projelere anahtar teslim çözümler sunmaktadır.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Dünyadaki en yeni teknolojileri izleyip müşterilerinin beklentilerini tespit ederek özel çözümler üreten secuworld müşterilerine değer katan iş ortaklığı ve yıllarca sürecek dostluklar sunmaktadır. 2002 yılında Secuworld Alarm ve Güvenlik Sistemleri adı altında şahıs firması olarak kurulan firmamız kuruluşundan itibaren hızlı bir büyüme göstermiş geçmişten gelen sektör tecrübesi bilgi,birikim,dinamik kadrosu,referansları ve memnun müşterileri ile elektronik güvenlik sektörünün önde gelen proje taahhüt şirketlerinden biri olmuştur.

2011 yılından itibaren Secuworld Güvenlik Teknolojileri Dış.Tic.Ltd.Şti ünvanıyla ISO 9001 ve TSE kalite belgelerini de alarak yoluna sağlam adımlarla devam etmektedir. Secuworld ev ve işyeri alarm sistemlerinden başlayan endüstriyel tesisleri, iş merkezlerini, istasyonları ve şehir izleme sistemlerini kapsayan projelere anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Secuworld ileri teknoloji ve yoğun mühendislik bilgisi gerektiren örnek teşkil edecek bir çok projeye imza atmıştır. Hizmet deyince aklımıza gelen ilk kavram süreklilik,bilgi,dürüstlük ve mennuniyet yaptığımız tüm projelerde müşterilerimizin gerçek ihtiyaçları doğrultusunda projelendirme yaparak müşterilerimizle ile karşı karşıya değil yan yana durmaya gayret safrediyoruz. Proje bazlı değil müşteri bazlı düşünüyor ve bu sayede uzun soluklu dostluklar kuruyoruz. Çağdaş teknolojiyi profesyonel hizmet anlayışıyla birleştirerek müşteri ilişkilerini yıllarca sürecek dostluklara atılan bir adım olarak görüyoruz. Bunun ilişkilerimizin ömrünü uzatacağına inanıyor ve bu doğrultuda karşılaştığımız bu sorunları aşmak için sorunu kendi sorunumuz olarak görüyor kalıcı ve etkin çözüm için çaba safrediyoruz.