Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
BMG Network ve Güvenlik Sistemleri - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
BMG Network ve Güvenlik Sistemleri
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

BMG Network ve Güvenlik Sistemleri

Adres 1374 Sokak No:6 / 502 Büyükbaş İşhanı Çankaya – İzmir
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.bmg.gen.tr
Telefon 0 232 483 1171     
Mobil 05339270213
Firmamız Ege Bölgesin'de 2007 yılından beri Network alt yapı ve fiber optik çözümler konusunda öncü firmalardan biridir.Endüstriyel sektörde yapısal kablolama ve network çözümleri ile bölgede bir çok firmanın çözüm ortağı konumuna gelmiştir.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Firmamız BMG Network ve Güvenlik Sistemleri 1994 yılından beri sektörde hizmet vermektedir. Aile şirketi olarak hizmetlerine devam eden şirketimizin kurucusu Mahmut Dağlı’dır.

Şirketimiz 2007 yılından sonra dünyadaki fiber optik alt yapıdaki gelişmeleri görmüş ve Ege bölgesinde 2007 yılından beri Network alt yapı ve fiber optik çözümler konusunda bölgede öncü firmalardan biridir.

Endüstriyel sektörde yapısal kablolama ve network çözümleri ile bölgede bir çok firmanın çözüm ortağı konumuna gelmiştir.

Yangın algılama ve ihbar sistemlerinde kapsamlı çözümler üretmiş ve entegre sistemler konusunda başarılı çalışmalar yapmaktadır.

Özellikle güvenlik sistemleri konusunda tüm Türkiye’de özel sektör ve kamu da bir çok projeye imza atmış olup bölgenin IP kamera ile tanışmasını sağlayan öncü kurumlarından biridir. HD ve FULLHD güvenlik sistemleri ile network alt yapı çözümleri sağlamış Fiber optik kablolama ile sorunsuz çözümler üretmeye devam etmektedir.

Şirketimiz bünyesindeki profesyonel ekibini mühendislerle güçlendirmiştir. Bütün projelerini kendi ekibi ile yapmakta olup iş güvenliği sağlığı konusunda bakanlığın hükümlerine yüzde yüz uyan bir firmadır.