Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Alarm Net - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Alarm Net
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Alarm Net

Adres Yıldız Posta Cd. Evren Sitesi C-D Blok No:32-34 Gayrettepe - Beşiktaş - İSTANBUL
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.alarmnet.com.tr
Telefon 0212 444 0 416     
Faks 0212 217 76 74
2006 yılından bu yana faaliyette olan firmamız,araç takip sistemleri,alarm sistemleri,kamera ve ekipmanları sistemleri,yangın ve ekipmanları sistemleri,turnike sistemleri,parmak izi okuyucu sistemlerinde hizmet vermektedir.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Firmamız 5188 sayılı Özel Güvenlik Kanunu çerçevesinde kurulmuş, 2006 yılından bu yana faaliyette olan bir firma olup araç takip sistemleri,alarm sistemleri,kamera ve ekipmanları sistemleri,yangın ve ekipmanları sistemleri,turnike sistemleri,parmak izi okuyucu sistemlerinde hizmet vermektedir.


 


Firma olarak; 7/24 çalışan Alarm İzleme Merkezimizin olmasının, sadece yukarıda bahsi geçen sistemlerin satışını değil aynı zamanda kiralamasını da yapıyor olmamızın, ülke genelinde teknik servis ağına sahip olmamızın, Yazılım ve Ar-Ge departmanımızda farklı müşteri istemleri için yazılım mühendislerimizin yer almasının, şirket genelinde müşteri memnuniyet sistemimizin varlığı nedeniyle kendimizde düzeltmemiz gereken bir takip sistemine sahip oluşumuzun bizleri diğer güvenlik firmalarından ayırt ettiğine inanıyor ve bunun haklı gururunu yaşıyoruz.