Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Essed Elektronik Güvenlik Sistemleri - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Essed Elektronik Güvenlik Sistemleri
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Essed Elektronik Güvenlik Sistemleri

Adres Prof.Ali Nihat Tarlan cad. Eryılmazlar sokak, Işık İş Merkezi 6 / 6 İÇERENKÖY/ATAŞEHİR
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.essed.com.tr
Telefon 0216 575 04 56     
Faks 0216 575 04 56
Mobil 0505 032 40 44
Elektronik güvenlik sistemlerinin projelendirmesi, montajını, satış sonrası destek, bakım ve onarım konusunda 1997 yılından beri faaliyet gösteren Essed sunduğu tüm hizmetleri kusursuz ve müşteri memnuniyetini maksimum seviyede kazanma vizyonuna sahiptir.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Elektronik güvenlik sistemlerinin projelendirmesi, montajını, satış sonrası destek, bakım ve onarım konusunda 1997 yılından beri faaliyet gösteren Essed sunduğu tüm hizmetleri kusursuz ve müşteri memnuniyetini maksimum seviyede kazanma vizyonuna sahiptir. Essed, tamamı alanında uzman ve uzun senelerdir sektörde deneyim kazanmış uzmanlardan oluşan ekibiyle buna kadar pek çok büyük ölçekli önemli projeyi başarıyla gerçekleştirmiş bir markadır. Geniş bir yelpazeye yayılan pek çok ürünün ithalatı yapmakta, dağıtım ve satış sonrası teknik destek konusunda da hizmet vermektedir.

Bugüne dek kamu ve özel sektöre ait birçok farklı büyük ölçekli tesisin güvenlik sistemlerini başarıyla kuran ve hala da kurmayı sürdüren Essed; mağazalardan konutlara, alışveriş merkezlerinden açık alanlara kadar güvenlik sistem, projeleri geliştirmektedir. Modern teknolojiyi yakından takip etmekle kalmayarak organizasyonu sürekli yenileyen Essed, güvenlik ihtiyaçlarına güven ve kalite odaklı çözümler geliştirmeye devam etmektedir.