Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Air Telekomünikasyon - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Air Telekomünikasyon
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Air Telekomünikasyon

Adres Belirtilmemiş
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.airadio.com
Telefon 0212 285 03 70     
Faks 0212 286 20 74
Air birçok farklı pazara kablosuz haberleşme ile ilgili ürünler ve çözümler sunan lider bir teknoloji şirketidir.Yazılım ve donanım geliştirerek Mobilize ve IT uygulamaları çözümleri üretir.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Air birçok farklı pazara kablosuz haberleşme ile ilgili ürünler ve çözümler sunan lider bir teknoloji şirketidir. American International Radio EMEA bölgesindeki en büyük Motorola Distribütörüdür. Yazılım ve donanım geliştirerek Profesyonel İletişim Çözümleri sunan bir Sistem İntegratör olmanın yanında standart ürünlerin fonksiyonlarını geliştirerek Mobilize ve IT uygulamaları ve çözümleri üretir.

Çözümlerimiz müşterilerimize daha modüler, şartlara uygun, kolay ve hızlı veri aktarımı yapabilen, çoklu frekanslı, çeşitli platformlarda çalışabilen ve kolayca büyüyebilen sistemler sunar.

Air, Motorola ile bağlantılı geçirdiği 19 yıl boyunca sürekli olarak hizmet götürdüğü alanları artırmak, ürün çeşitliliğini sağlamış ve telsiz haberleşmesi sektörünün lideri olabilmek için çalışmaktadır.