Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Teklink Teknoloji - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Teklink Teknoloji
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Teklink Teknoloji

Adres Fatih Cad. Zambak Sok.l Çakmak İş Merkezi No:47 K:3 Yenibosna-İstanbul
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.teklink.com.tr
Telefon 0212 568 4646      0212 356 7192
Teklink Teknoloji telekomünikasyon alanında pazarı yönlendiren ve kurumsal kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri dağıtmayı hedeflemektedir.Firmamız Türkiye pazarında Analog, IP ve sanal pbx olarak Bulut teknolojisinin içinde yer almıştır.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Teklink Teknoloji 15 yıllık bilgi ve deneyim ile bilişim sektöründe her bakımdan güçlü bir kadroyla kurulmuştur. Telekomünikasyon alanında pazarı yönlendiren ve kurumsal kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri dağıtmayı hedeflemektedir.

Teklink Teknoloji kurucuları ve kadrosu, 1990’li yıllardan bu yana, Her türlü projeye imza atmış ve bu teknolojileri Türkiye’ye getiren,geliştiren ve entegrasyonunu sağlayan ekiplerin içinde yer almışlardır. Sektöründeki en deneyimli kadroları bünyesinde barındırmaktadır. Türkiye genelinde her ilde güçlü dağıtım kanallarını oluşturmak için çalışmaktadır.Ayrıca güçlü Ar-Ge ekibi ile birlikte telekomünikasyon sektöründe ve entegratör çözümler ile birlikte yazılım çözümleri üretmektedir.

Teklink Teknoloji ilk olarak I PBX olarak kendi markasını oluşturmuş ve Türkiye pazarında Analog, IP ve sanal pbx olarak Bulut teknolojisinin içinde yer almıştır.Ayrıca  Zycoogibi dünyaca ünlü markanınTürkiye dağıtıcılığını üstelenmiştir.

Teklink Teknoloji yerli olarak kendi markası olan IMN Call Center ,IMN IVR, IMN, CooCRM, CooCTI, CooOtomasyon, CooRandevu, CooTahsilat ve Isı Nem Ölçer Çağrı kayıt raporlama programları ile yerli ve teknolojik donanımların olduğu yazılımları dağıtıcılığını yapmaktadır.Ayrıca bir çok projede imzası bulunan ve bir çok markaya çözüm sağlamıştır.

Teklink Teknoloji Bayilerine sunduğu destek ile bayilerin gücüne güç katmayı kaliteli ve uygun fiyat politikası ile bayilerimizi kazançlı ve rekabetçi bir şekilde kalkındırmayı ve ayrıca kullanıcı memnuniyetini artıracak farklı ürün/hizmetleri pazara sunmaya sürdürecektir.