Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Piasa Elektronik Güvenlik Sistemleri - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Piasa Elektronik Güvenlik Sistemleri
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Piasa Elektronik Güvenlik Sistemleri

Adres Halil rıfat paşa mah. yüzer havuz sok. perpa tic. mrkz. b blok kat:8 no:850, pk. 34384, Şişli / İstanbul
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.piasa.com.tr
Telefon 0850 840 4 878     
Faks 0850 840 4 878
Piasa, mevcut ürünler ve sistemler üzerinden projelere uygun ürünler ve çözümler üretmeyi, kalite standartlarına uygun ve talep doğrultusunda ürünleri piyasaya sürmeyi bir ilke haline getirmiştir.Dağıtımı yapılan ürünler CE belgesine sahiptir.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Piasa Elektronik Güvenlik Sistemleri 2007 yılından bu yana Türkiye de elektronik, güvenlik ve otomasyon sektöründe toparladığı tecrübeler sonucu kendi alanında ilklerin arasında yer almayı başarmıştır. Genellikle Uzakdoğu ve Avrupa ülkelerinden dünyaca bilinen firmalarla anlaşmalar yaparak güvenlik sektöründeki dünya teknolojisini ülkemize taşımaktadır.

Piasa hedef olarak elektronik, güvenlik ve otomasyon piyasasında öncelikle bayii ve tüketici memnuniyetini kaliteden ödün vermeden her bütçe ve kesime hitap etmeyi hedeflemiştir. Profesyonellik bağlamında müşteri ilişkilerini her zaman önde tutmuştur. 


Piasa mevcut ürünler ve sistemler üzerinden projelere değil, projelere uygun ürünler ve çözümler üretmeyi, kalite standartlarına uygun ve talep doğrultusunda ürünleri piyasaya sürmeyi bir ilke haline getirmiştir.
Piasa'nın dağıtımını yaptığı bütün ürünler CE belgesine sahip olup TSE ve ISO kalite sistem standartlarında üretilerek bayi ve son kullanıcıya ulaşmaktadır.


Piasa güvenliğin önemini ve ciddiyetini bilen, bu alanda dünyaca yapılan ARGE çalışmalarını yakından takip eden bu konuda ortak çalışmalar yapan bir firma olup her zaman teknolojik yeniliklerin sorulan bir adresi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Türkiye de elektronik, güvenlik ve otomasyon sistemleri konusunda, bayilerin ilk aklına gelen firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.