Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Dahua Technology - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Dahua Technology Co Ltd.
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Dahua Technology Co Ltd.

Adres No.1199, Bin'an Road, Binjiang District, Hangzhou P.C: 310053
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.dahuasecurity.com
Telefon +86 571 8768 8883     
Faks +86 571 8768 8815
Dahua Technology, küresel video gözetim endüstrisinde lider bir ürün ve çözüm sağlayıcısıdır.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Dahua Technology, küresel video gözetim endüstrisinde lider bir ürün ve çözüm sağlayıcısıdır. IHS 2016 raporuna göre 2015 yılında küresel video gözetim ekipmanı pazarının 2. en yüksek pazar payına sahibiz. Toplam güvenlik ekipmanları satışlarına göre küresel güvenlik endüstrisi oyuncuları arasında yer aldık.

Müşterilerimizin işlerini başarıyla gerçekleştirmelerini sağlamak için en son teknolojiyle en yüksek kalitede ürünü sunmayı taahhüt ediyoruz. Şirketimiz, 2010 yılından bu yana Ar-Ge'deki yıllık satış gelirinin yaklaşık% 10'una yatırım yapmaktadır. Bugün 5000'den fazla AR-GE mühendisine sahibiz. Mühendislerimiz, kamera merceği, görüntü algılayıcı, video kodlama ve iletim, gömülü işlemci, grafik işleme, video analitiği, yazılım güvenilirliği ve ağ güvenliği teknolojisi gibi ileri teknoloji teknolojileri üzerinde çalışmaktadır. Müşterilerimizin en yeni ve en iyi teknolojileri kullanmalarını sağlamak için ilgili alanlardaki liderlerle ortaklık kuruyoruz. Sayuah Dahua ürünleri, güvenlik endüstrisindeki meslek kuruluşları ve kuruluşları tarafından kabul edilmiş ve ödüllendirilmiştir.

Farklı güvenlik seviyeleri ve proje ölçeği için müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Bizim ürün yelpazemiz sırasıyla yüksek güvenlik tesisine kurumsal / küçük ticari ihtiyaçlarını karşılamak için, sırasıyla Lite'dan Ultra serisine kadar uzanmaktadır. Dahua ürünlerinin tasarım ve üretim kalitesi pek çok uluslararası marka tarafından güvenilir. Biz, dünyanın çeşitli güvenlik ürün şirketlerine OEM ve ODM hizmetlerinin lider sağlayıcılarından birisiyiz.