Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Keyport Elektronik Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Keyport Elektronik Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Keyport Elektronik Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri

Adres Numunebağı Caddesi, No:1, Suntaş İş Merkezi, Kat:2/192
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Telefon 02125652526     
Mobil 05322342364
Elektronik savunma ve güvenlik sistemleri kapsamında kamera, alarm, yangın, pdks, parmak izi, kartlı geçiş, yüz tanıma ve maaş hesaplama konfigrasyonu sağlayan firmamız, sizlere profesyonel ve kaliteye doymuş ürünler ile hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Kullanılan güvenlik markalarının başında Hikvision gelmektedir. Ürün kalitesi ve kullanım kolaylığına dikkat çeken markalarla çalışmayı ön görmekteyiz. Keyport Güvenlik Sistemleri müşterilerinin ev ya da iş yeri ayrımı yapmaksızın elektronik güvenlik alanındaki gereksinimlerini kusursuz yerine getirmektedir. Keyport çalışanlarının bilgi, beceri ve donanım esaslarına önem veren güvenlik şirketidir. Akılcıl düşünebilen sistemleri birbirleri ile senkronize ederek, oluşabilecek tehlikeli durumlardan öncesinde haber alınmasını hedefleyen güvenlik sistemleri kurgular. IP kamera ve NVR cihazlarının harekete duyarlı kayıt imkanları ile daha pratik bir geçmiş izleme olanağı sağlar. Böylece depolama alanından da tasarruf edilmiş olur.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler Keyport Güvenlik Sistemleri olarak, oluşturulacak sistem bilgileri müşteriye aktarılır ve sistem bilinci kazanması sağlanır. Doğru ve ihtiyaç halindeki elektronik güvenlik sistemi hakkında bilgiler sunulur ve tavsiyeler belirtilir. Söz gelimi kamera sistemleri yapılacak ise iyi görüntü hangi bölgeden elde edilecekse, o bölgeye kamera montajının yapılması gerektiği anlatılır. Kalite politikası olarak uzun ömürlü, kalitesinden ödün vermeyen, profesyonel ve ekonomik güvenlik ürünlerini tanıtmayı ve önermeyi prensip edinmiştir. Kendi güvendiği (HAIKON KAMERA, SAMSUNG, LG, DSC ALARM, AXIS, MAVİLİ YANGIN) markalar doğrultusunda müşterilerini yönlendirir.