Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Fsm Yangın Güvenlik Sistemleri Elek.Elekt.İnş.Tur. - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Fsm Yangın Güvenlik Sistemleri Elek.Elekt.İnş.Tur.
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Fsm Yangın Güvenlik Sistemleri Elek.Elekt.İnş.Tur.

Adres VARLIK MAHALLESİ 189 SOKAK NO:11/B MURATPAŞA / ANTALYA
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.fsmyangin.com
Telefon 02423320035     
Faks 02423320035
Mobil 05443280756
Firmamızın kuruluş amacı FM200-CO2-NOVEC Oto.Söndürme Sistemleri,Davlumbaz Söndürme Sistemleri,Yangın İhbar Sistemleri,Yangın Söndürme Sistemi,Güvenlik Kamera- Alarm Sistemleri kurulması,bakımlarının yapılması,toptan malzeme satışı ve bu sistemler ile ilgili kurulum ve kurulum aşamasından sonra çalışır olmalarını sağlamak teknik ve eğitim hizmetlerinin yürütülmesidir.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler Firmamızın kuruluş amacı FM200-CO2-NOVEC Oto.Söndürme Sistemleri,Davlumbaz Söndürme Sistemleri,Yangın İhbar Sistemleri,Yangın Söndürme Sistemi,Güvenlik Kamera- Alarm Sistemleri kurulması,bakımlarının yapılması,toptan malzeme satışı ve bu sistemler ile ilgili kurulum ve kurulum aşamasından sonra çalışır olmalarını sağlamak teknik ve eğitim hizmetlerinin yürütülmesidir.