Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Pak Mühendislik Yangın Söndürme Sistemleri İmalatı - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Pak Mühendislik
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Pak Mühendislik

Adres Soğanlık Yeni Mah. Baltacı Mehmet Sok. Moment İstanbul Plaza No:4 A Blk. K:13 D:142 Kartal-İST.
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website https://www.pakmuhendislik.com
Telefon 0216 370 08 05     
Mobil 0 555 479 27 94
PAK YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. yılların verdiği tecrübe ile genç, dinamik ve tecrübeli Mühendis kadrosu ve alanında uzman teknik destek ekibi sayasinde gelişen, teknolojiyi de yakından takip ederek kaliteli hizmet veren öncü firmalar arasındadır.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler PAK YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. yılların verdiği tecrübe ile genç, dinamik ve tecrübeli Mühendis kadrosu ve alanında uzman teknik destek ekibi sayasinde gelişen, teknolojiyi de yakından takip ederek kaliteli hizmet veren öncü firmalar arasındadır. Firmamızın satışını yaptığı Davlumbaz Yangın Söndürme Sistemleri, Karbondioksit (CO2) Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri, Novec 1230 Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri, Fm200 Gazlı Söndürme Sistemleri, Novec 1230 Gazlı Söndürme Sistemlerinin imalatı da kendisine aittir.