Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
Aramak istediğiniz kriterleri seçerek arama yapabilirsiniz...
 
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
GERİ DÖN ARAMA SONUÇLARI  ›  ÜRETİCİ
ÜRETİCİ
Vicon
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Vicon
Vicon, yaşam bilimleri, eğlence ve mühendislik endüstrileri için hareket yakalama ürün ve hizmetlerinin lider geliştiricisidir. 30 yıldır hareket yakalama endüstrisine devrim yaptık, mümkün olanın sınırlarını sürekli olarak zorladık. 1980'lerin başında ilk ticari hareket yakalama sistemlerini geliştirmeden, 2012 yılında en doğru gerçek zamanlı eğlence yazılımını ve 2015 yılında dünyanın en akıllı kamera platformunu başlatmaya kadar Vicon'un yeniliği sizler tarafından yönetildi. Teknolojimizle dünya çapında 70'in üzerinde ülkede ki müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
ÜRETİCİ
Fermax
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Fermax
Fermax, merkezi İspanya Valencia’da olan İspanyol menşeli bir aile firmasıdır. 1949’da Fernando Maestre tarafından kurulmuş olup, şirketimiz Sesli/Görüntülü Kapı Giriş ve Geçiş Kontrol Sistemlerinin tasarlanması, imalatı ve satılması konusunda uzmanlaşmıştır. Fermax şu anda dünya çapında liderlik eden markalar arasında seçkin bir pozisyonda bulunmaktadır. Aşağıda belirtilen ülkelerde bağlı kuruluşlarımız ve temsilcilik ofislerimiz bulunmaktadır: Belçika, Çin, Kolombiya, Fransa, Polonya, Portekiz, Rusya, Singapur, İspanya, Türkiye, Birleşik Krallık, Birleşik Arap Emirlikleri ve Birleşmiş Milletler. Ürünlerimizin dağıtımını 70’dan fazla ülkede yapıyoruz. Bu da dünyada bizim ürünlerimizi kullanan milyonlarca insanın olduğunu göstermektedir.
ÜRETİCİ
Indigovision
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Indigovision
IndigoVision, güvenlik kamerasından video kayıt cihazına, vücuda takılan video kameralardan güvenlik yönetim yazılımına kadar eksiksiz, uçtan uca video güvenlik çözümleri geliştiren bir yazılımdır, bu nedenle performans ve istikrar el ele gidiyoruz.Bugün satın aldığınız IndigoVision video güvenlik kameraları, önümüzdeki yıllarda hala destekleyeceğiz. Video güvenlik sistemimiz, kapalı bir sistemin tüm güvenilirlik ve uyumluluk avantajlarıyla uçtan uca, ancak aynı zamanda açıktır. IndigoVision' ın kontrol merkezi güvenlik yönetimi yazılımı, video, erişim kontrolü, çevre izleme, alarmlar' ı yönetmek için tamamen entegre bir kullanıcı ara birimidir.
ÜRETİCİ
Hitron Systems
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Hitron Systems
Firmamız, Hitron Systems Inc, 1986'da kuruluşundan bu yana tutarlı Ar-Ge yatırımları ve küresel pazarlama vasıtasıyla Kore'nin önde gelen güvenlik cihazı imalat şirketi olarak ortaya çıkmaktadır. Dünya standartlarında bir çekirdeği güvence altına alarak global bir şirket ve lider müşteriler ile piyasada yer alıyoruz. Ayrıca, uluslararası alanda doğrulanmış üstün güvenlik ürünlerimiz ve gelişmiş BT teknolojimize dayanan, ana sektörler için entegre gözetim sistemi oluşturan bir güvenlik SI olarak iş kabiliyetimizi genişleterek dijital yakınsama için yeni bir güvenlik pazarı açıyoruz.
ÜRETİCİ
Dali Technology
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Dali Technology
1984 yılında kurulan DALI teknolojisi şu anda Zhejiang Günlük Elektronik Gazetesi Grubu ve Zhejiang Investment Co, Ltd ile Zhejiang Testing Technology Institute ve Incorporated arasında değişen bir kamu ticareti yüksek teknoloji kuruluşudur. DALI, 20 yılı aşkın yaratıcılık ve yenilik için, termal görüntüleme kamerası ve dijital video kaydedicinin en büyük ölçekli ve güçlü kapsamlı güç üreticisi ve tedarikçisinden biri haline geldi. DALI, ayrıca IR kameralarının endüstrilerinde ilk listelenen ve Çin'de güvenli olan şirket stoğu, 18 Şubat 2008'de Shenzhen borsasında başarıyla halka açıldı.
ÜRETİCİ
Avtech
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Avtech
1996 yılında kurulan AVTECH, dünyanın önde gelen CCTV üreticilerinden biridir. AVTECH, istikrarlı bir şekilde artan gelir ve pratik iş felsefesi ile Tayvan gözetim endüstrisi arasında halka açık en büyük şirket olmuştur. AVTECH, teknolojinin, ürünün ve uygulamanın yenilenmesi için her türlü çabayı göstermektedir. Yıllarca süren araştırma ve tecrübeye dayanarak AVTECH, mobil platform desteği konusunda lider bir konuma kavuşmuş ve bir dizi gözetim ürünü sunmaktadır. AVTECH, zorlukları kabul etmek, yeni teknoloji uygulamak ve endüstriye yeni vizyon getirmek isteyen bir şirkettir. Farklılıklar yaptık ve bunu yapmaya devam edeceğiz.
ÜRETİCİ
Suprema
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Suprema
Suprema, biyometri teknolojisi alanında küresel bir liderdir. Dünyaca ünlü biyometrik algoritmaları üstün mühendislik ile birleştirerek sunmaktadır. Suprema güvenilir ve endüstri lideri ürünleri sürekli geliştirip üretebilir. Suprema'nın kapsamlı ürün portföyünde, biyometrik erişim kontrol sistemleri, zaman ve devam cihazları, parmak izi / canlı tarayıcılar ve gömülü parmak izi modülleri yer alıyor. Suprema, dünya çapında 133'den fazla ülkeye yayılmış ve Kore'nin borsasında listelenen ilk biyometri şirketi olarak dünya çapında da satış yapmaktadır.
ÜRETİCİ
Geutebrueck
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Geutebrueck
Konu değerleri korumak olduğunda Geutebrueck, uluslararası bir oyuncudur: İnsanlar, Mülkiyet, İlişkiler ve Prosesler. Çözümlerimizi kullananlar güvenliğin maksimize edildiğinden, kayıpların azaltıldığından ve kar sağlanacağından emin olabilir. Video Security ve Value Imaging alanlarındaki çözümlerimiz özel ve teknik olarak çok karmaşık olsa da bu çözümlerin kullanımı bir hayli kolay ve sezgiseldir. Kurucularının yaklaşık 50 yıl önce gerçekten de bir garajda kurduğu orta ölçekli bir aile şirketi olarak uluslararası pazarda iddiamızı ortaya koyuyoruz. Ölçütümüz, "Made in Germany" standardından başka bir şey değil. Dünya çapındaki hatırı sayılır müşterilerimiz tecrübemizin, heyecanımızın, geleneğimizin ve planlı yönümüzün kıymetini biliyor.
ÜRETİCİ
Identiv
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Identiv
Identiv'in ürünleri, yazılımları, sistemleri ve hizmetleri, fiziksel ve mantıksal erişim kontrolü ve çok çeşitli RFID uyumlu uygulamalar için piyasalara hitap etmektedir. Devlet, işletme, tüketici, eğitim, sağlık hizmetleri ve ulaşım sektöründeki müşteriler Identiv'in erişim ve tanımlama çözümlerine güveniyor. Identiv'in görevi, çevreyle masaüstü erişimi olmak üzere, fiziksel dünyadan, fiziksel şeylerden dünyaya, her şeyin internetine erişmektir.
ÜRETİCİ
Hdpro Digital Video Security System
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Hdpro Digital Video Security System
Firmamız kalite odaklı profesyonel yüksek tanımlı CCTV, Erişim Kontrolü ve Alarm Sistemleri konusunda uzmanız. Elektronik Güvenlik Sistemleri endüstrisinde 20 yılı aşkın tecrübesi ile İngiltere genelinde kapamlı bir şirketiz. CCTV, Erişim Kontrolü ve Alarm Sistemlerinin Kurulum ve bakımında uzmanız ve çeşitli pazarlarda ki müşteri ihtiyacını karşılamaktayız.
ÜRETİCİ
Geovision
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Geovision
GeoVision Inc., 1998 yılında Tayvan'da kurulan akıllı video gözetim sistemlerinin bir üreticisidir. GeoVision dünya çapında, video gözetim ürünlerinde birikmiş yaklaşık 20 yıllık araştırma ve geliştirme için 110 ülkede müşterileriye sahip önde gelen bir dijital ve ağa bağlı video gözetim şirketidir. Dünyanın en iyi güvenlik 50 şirketlerinden biri olan GeoVision, Ar-Ge ve profesyonel dereceli DVR sistemleri, NVR sistemleri ve IP kameraların üretiminde uzmanlaşmıştır. Ödüllü GV serisi megapiksel IP kameralarımız 1.3 megapiksel ile 12 megapiksel arasında geniş bir ürün yelpazesine ve modele sahiptir ve profesyonel kullanıcılar için üstün görüntü kalitesi ve video analizi sunar.
ÜRETİCİ
Dynacolor
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Dynacolor
DynaColor, 25 yılı aşkın bir süre kendini "görüntü çözümü sağlayıcısı" olarak adıyor. Ödüllü CRT hizalama sistemiyle başlayarak DynaColor, yıllar boyunca yüksek kaliteli, uygun maliyetli çoklayıcı ve endüstriyel kamera sektöründe lider oldu. DynaColor, hızla değişen dijital gözetim pazarında, müşterilerimize kapsamlı bir ürün portföyü ve özelleştirme esnekliği sunan çok çeşitli rekabetçi ürünler geliştiriyor.
ÜRETİCİ
Mobotix
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Mobotix
Profesyonel VMS ve video analiz yazılımlarının yanı sıra MOBOTIX, 2000 yılından bu yana akıllı ve yönetilebilir IP kameraların yenilikçi bir üreticisi olarak biliniyor. Başta kameralar, arkadan aydınlatma durumlarını ve uzun süreli güvenilirliği iyileştirmek için hareketli parçalar olmaksızın CMOS sensörleri ile donatılmıştır. Fotoğraf makinesi, otomatik olay tespiti, alarm mesajı, video analizi, doğrudan NAS halka belleği depolama ve uzaktan işlevler için yazılımı çalıştırıyor. SIP standardını kullanarak VoIP mesajlaşma ve telefon bağlantısına sahip iki yönlü ses, tüm MOBOTIX kameralarına dahildir. İlk günden itibaren, MOBOTIX kameralar hava şartlarına dayanıklı ve IP66 korumalı en yüksek kalite standartlarından biriyle üretilmektedir. 2015 yılında, esnek tavan ve duvara monte kurulumlar için yeni bir dizi 6 megapiksel kameralı kapalı kameralar piyasaya sunuldu.
ÜRETİCİ
Napco Security Technologies Inc.
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Napco Security Technologies Inc.
1969 yılından bu yana, NAPCO, hem gelişmiş teknolojiyi hem de yüksek kaliteli güvenlik çözümlerini güvenilir bir şekilde sunmak için profesyonel güvenlik camiasında, NAPCO Güvenlik Sistemleri, Alarm Kilidi, Continental Erişim gibi endüstrinin en tanınmış markalarından birçoğunu oluşturan, miras ve kanıtlanmış bir rekor yaşamıştır.Bugün, milyonlarca işletme, kurum, ev ve dünya genelindeki insanlar NAPCO Şirketler Grubunun ürünleri tarafından korunmaktadır.
ÜRETİCİ
Commax
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Commax
OMMAX 100’den fazla ülkede lider markalardan biri olarak tanınır. COMMAX kendisini tam müşteri memnuniyetine adamıştır. Her ülkede müşterilerin ilk seçeneği olmamız, üstün tasarımlı ürünlerimiz ve ileri teknolojik çözümleri elde ettiğimiz çeşitli sertifikalarla sunmamızın sonucudur. COMMAX 1 Nisan 1968’de ‘JoonAng Electronics Co’ adıyla Kore elektronik endüstrisi henüz emekleme aşamasındayken kurulmuştur. En baştan görüşünü belirleyerek dünyanın zirvesine gözünü dikerek lider şirketleri hedeflemiş ve uluslararası piyasalarda boy göstererek ilk Kore Kapı Telefonunu ihracatçısı firma olmuştur ve şu an 100’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.
ÜRETİCİ
Verint Systems
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Verint Systems
Verint, uygulanabilir istihbarat çözümlerinde küresel bir liderdir. Uygulanabilir istihbarat, devasa bir bilgi büyümesinin dinamik bir dünyasında bir gerekliliktir, çünkü kuruluşlara önemli bilgiler verir ve karar vericileri öngörebilir, cevap verebilir ve harekete geçebilir. Verint çözümleri ve katma değerli hizmetler ile her büyüklükteki kuruluş ve birçok sanayi genelinde daha zamanlı ve etkili kararlar alabilirsiniz. Bugün, Fortune 100'ün yüzde 80'inden fazlasını içeren 180 ülkedeki 10.000'in üzerinde kuruluş, kurumsal performansı artırmak ve dünyayı daha güvenli bir yer haline getirmek için Verint çözümlerini kullanıyor. Verint'in vizyonu, İşlenebilir Zeka ile Daha Akıllı Bir Dünya yaratmaktır.
ÜRETİCİ
Vivotek
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Vivotek
VIVOTEK A.Ş. Şubat 2000'de kurulmuştur. Şirket, VIVOTEK çözümlerini dünya çapında pazarlamakta ve küresel güvenlik gözetimi alanında öncü bir marka haline gelmiştir. Son yıllarda VIVOTEK geniş ağ kameraları, PoE anahtarları, ağ video kayıt cihazları ve video yönetim yazılımlarını kapsayan kapsamlı IP gözetim çözümleri geliştirdi. Artan IoT eğilimi tarafından sunulan imkânlara tepki olarak, VIVOTEK görüntü ve ses alanındaki geniş teknolojik yeteneklerini kullanarak IoT' de öncü olmayı hedeflemektedir.
ÜRETİCİ
Tamron
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Tamron
Misyonumuz geniş yaratıcı ve teknik olanaklar sunan ürünler geliştirmektir. Tamron, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kaliteli, yenilikçi ve teknolojik olarak gelişmiş ürünleri geliştirme konusundaki kararlılığı ile küresel optik endüstrisinde lider konumunu korur. Birincil hedefimiz, doğru fiyata üstün ürünler sunarak elde edilen yüksek müşteri memnuniyetine dayalı güçlü kurumsal büyümeyi sürdürmek ve böylece hissedarlarımızın ve çalışanların refahına katkıda bulunmaktır.
ÜRETİCİ
Idis
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Idis
IDIS, çok çeşitli ticari ve kamu sektörü pazarları için gözetim çözümleri tasarlayan, geliştiren ve üreten küresel bir güvenlik şirketidir.
ÜRETİCİ
Tkh Group
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Tkh Group
Teknoloji şirketi TKH Group NV (TKH), yenilikçi telekom, bina ve endüstriyel çözümlerinin proje ve tesliminde uzmanlaşmış uluslararası düzeyde aktif bir şirket grubudur. TKH'nin çekirdek teknolojileri vizyonu, güvenlik, iletişim, bağlantı ve üretim sistemleri, TKH'nin tanımladığı çözüm segmentleri ve ilişkili dikey pazarlarda komple sistemler ve çözümler oluşturmak üzere birbiriyle bağlantılıdır. TKH'nin amacı, şirketin çeşitli iş birimleri arasında çok kapsamlı sinerjiyi gerçekleştirmek için bu birbirine bağlı yaklaşımı kullanmaktır.