Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
Aramak istediğiniz kriterleri seçerek arama yapabilirsiniz...
 
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
GERİ DÖN ARAMA SONUÇLARI  ›  ÜRETİCİ
ÜRETİCİ
Erişim Teknik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Erişim Teknik
Erişim Teknik, 1992 yılından bu yana, demir çelik sektörüne getirdiği çözümler ve imal ettiği ürünler sayesinde sektörde saygınlık kazanmıştır. Farklı sektörlerde farklı ürünler geliştiren, tasarlayan ve imal eden Erişim Teknik 2000 yılında imalata basladıgı geçiş kontrol sistemleri sektöründe de ürün kalitesi,fiyat avantajı ve anında servis hizmeti sayesinde bu sektörde ön plana çıkmayı başarmıstır. Erişim Teknik, müsterilerinin gereksinim ve beklentilerini karsılayacak kalitede ürünler sunarak, pazar payını ve rekabet gücünü arttırmayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak için; gelişen teknolojiyi takip eden ekip ve ekipmanlarıyla, kalite yönetim sistemlerine uygun bir şekilde çalışmalarını geliştirerek sürdürmektedir.
ÜRETİCİ
Navelsan
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Navelsan
Navelsan, 1977 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana yüzlerce farklı ürün ve modelin tasarım ve imalatını yapan firmamız halen yangın ihbar sistemleri, çağırma sistemleri, ışık kontrol sistemleri ve seslendirme sistemleri konusunda çalışmalarına devam etmektedir.
ÜRETİCİ
Yale
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Yale
Yale 125 ülkede kilit alanında her tür ve çeşit çözümün ana markası olarak anılmaktadır. Dünyanın en eski uluslararası markaları arasında bulunan Yale, kilit endüstrisinin ise en çok bilinen ve en saygın noktasında milyonlarca aktif kullanımda ürünü ile yerini almaktadır.Tüm dünyada insanlar aile, ev, işyeri ve diğer sahip oldukları değerleri en güvendikleri isim ile koruyorlar. Bunun için bugün onurla, dünyanın en çok tercih edilen kiliti Yale diyebiliyoruz.
ÜRETİCİ
Alfamax
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Alfamax
Alfamax sektördeki 30 yıllık tecrübesiyle hayat kurtaran teknolojiler üretiyor ve geliştiriyor. Akıllı adresli ve konvensiyonel yangın alarm sistemleri, kablosuz hemşire çağrı sistemleri, acil yönlendirme ve aydınlatma armatürleri üretimleri, kurulumları ve teknik destek hizmetiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına kaliteli çözümler sunuyor.
ÜRETİCİ
Etna
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Etna
Firmamız Etna markası altında; in-line kuru rotorlu sirkülasyon pompaları, uçtan emişli norm pompalar, yatay-dikey çok kademeli santrifüj pompalar, atık su drenaj pompaları, konut ve ticari binalar için hidrofor sistemleri, TS EN 12845+A2 ve NFPA20 normlarına uygun yangın pompa ve hidrofor sistemleri üretimi gerçekleştirmektedir.Ayrıca Türkiye geneline yaygın 91 adet yetkili servis altyapısı ve müşteri memnuniyeti odaklı satış sonrası hizmet politikası ile bina tekniğine yönelik komple çözümler sunmakta olup, pompa teknolojileri alanında güçlü bir çözüm ortağı olmayı kendine misyon edinmiştir.
ÜRETİCİ
Security Online Solutions
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Security Online Solutions
Security Online Solutions,, günlük güvenlik çıktılarının verimliliğini artırmak için yazılım çözümlerinin geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır.Amacımız verimliliği arttırmak ve normal sınırların ötesine geçmektir.SOS ,müşteri verilerini yönetmenize, çalışanları takip etmenize, rapor çalıştırmanıza ve çok daha fazlasını yapmanıza olanak tanır.SOS ile iş akışınızı iyileştirebilir, tasarruf sağlayabilir ve genel verimliliği artırabilirsiniz.
ÜRETİCİ
İnka
Oy verOy verOy verOy verOy ver
İnka
1986 yılında Haluk Arıcan tarafından metal işleme sektöründe diğer firmalardan farklı bir vizyonla kurulan İnka, kısa bir süre sonra yapı sektörünün gereksinimi olan bağlantı elemanları üretimine başladı.Bugün, İnka sektörün kalite temsilcisi olarak; ürünlerinin yüzde yetmişini Avrupa pazarlarına ihraç etmektedir. İhracatının yüzde seksenini batı Avrupa ülkelerine, geri kalan yüzde yirmisini de Orta Doğu, Rusya, Türki Cumhuriyetler, Balkanlar ve Kuzey Afrika ülkelerine yapmaktadır.
ÜRETİCİ
Kesici Yangın
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Kesici Yangın
Kesici Yangın' ın imalatını ve ithalatını yaptığı ürünlerin birçoğu iç piyasada, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetleri, Avrupa ve Rusya da güvenle kullanılmaktadır. Firmamız değerli müşterilerimizin desteği ve önerileri ile yeni teknolojileri, yeni ürünleri bularak kullanıcılara en hızlı şekilde sunmayı ilke edinmiştir.Müşterilerimizin ihtiyaçları olan yurt dışından gelmesi gereken hertürlü ürünler için firmamızın Almanya'da ve Amerika'da bulunan ofislerinden uygun teklifler sunulmaktadır.
ÜRETİCİ
Eaton
ÜRETİCİ
Hobi Bilişim
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Hobi Bilişim
Hobi Bilişim kamu kurum ve kuruluşlarına, özel sektöre bilişim ve güvenlik teknolojileri üzerine projeler üretmek amacıyla kurulmuştur.Amacımız sektörde yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile alanında kendisini ispatlamış markalı ürünler ile profesyonel çözümler sunmaktadır.
ÜRETİCİ
Amatis Yazılım
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Amatis Yazılım
Bilişim teknolojileri alanındaki tecrübelerimizi ve iş bilgimizi müşteri memnuniyetini esas alarak müşterilerimiz için katma değerli projelere dönüştürmek, teknolojik yenilik anlamında öncü, sürdürülebilir ve kaliteli çözümler geliştirmek istiyoruz. Bu amacımıza ulaşmak için konusunda uzman personellerle çalışmakta, teknolojilerdeki yenilikleri ve uygulama alanlarını takip etmekte ve uluslararası kalite standartlarına uygun üretim yapmaktayız.
ÜRETİCİ
Netelsan
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Netelsan
Sektöründeki faaliyetlerine 1989 yılında başlayan Netelsan, bina iletişim sistemleri ve sensörlü aydınlatma armatürleri üzerine ürünlerinin Ar-Ge’si, tasarımı ve üretiminin tamamını kendi bünyesinde yapan nadir firmalardan biridir.Türkiye geneline yayılmış satış ve servis ağı, Ar-Ge’ye verdiği önem ve bina elektroniği alanındaki deneyimi sayesinde Netelsan bugün Türkiye’nin sektöründeki lider firmalarından biri haline gelmiştir.
ÜRETİCİ
GMG Bilgi Teknolojileri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
GMG Bilgi Teknolojileri
GMG Bilgi Teknolojileri , 2002 yılında merkezi İstanbul ve irtibat bürosu Ankara olarak kuruldu. Bilgi , güvenlik ve komuta kontrol teknolojileri alanlarında proje yönetimi/gerçekleştirimi, sistem destek, yazılım geliştirme, proje bazlı dış kaynak temini,danışmanlık konularında hizmet vermekteyiz.
ÜRETİCİ
Utis
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Utis
Utis, 2008 yılından bu yana ihtiyaca yönelik yazılım ve donanım geliştiren bir çözüm şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.
ÜRETİCİ
Ankara Çelik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Ankara Çelik
Ankara Çelik, itfaiye ve arama kurtarma sektörleri başta olmak üzere, kamu ve özel sektör projelerinin aranan ve tercih edilen yüklenicisi konumundadır. Lider dünya markalarının Türkiye mümessilliklerini yürütmekte olan firma, aynı zamanda ürün geliştirme ve imalat sahalarında da yatırımlar gerçekleştirmekte olup geniş bir ürün ve hizmet yelpazesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.
ÜRETİCİ
Botech İnterkom
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Botech İnterkom
Sektörde 20 yıllık tecrübeye sahip olan Botech Elektronik, dijital uydu alıcısı üretiminde Türkiye'nin en büyük OEM üretim kapasitesine sahip firmalarından biridir.Firmamıza 2007 yılında İnterkom Sistemi ürünleri eklenmiştir.Profesyonel mühendislerden oluşan yazılım ve donanım kadromuz; yeni ürün ve özellik taleplerine en iyi şekilde cevap vermektedir.
ÜRETİCİ
FirePro
Oy verOy verOy verOy verOy ver
FirePro
FirePro, çevre dostu FirePro Yoğunlaştırılmış Aerosol Yangın Söndürme Teknolojisi Sistemlerini dünya çapında tasarlar, üretir ve dağıtır. FirePro, son yirmi yıldır yoğunlaştırılmış aerosol yangın söndürme teknolojisinin lider markasıdır.
ÜRETİCİ
One Seven
Oy verOy verOy verOy verOy ver
One Seven
One Seven, sabit sıkıştırılmış hava köpüğü sistemleri alanında dünya lideridir. Şirketin merkezi Berlin'dedir. Sabit sistemlerimiz yol tünelleri, heliportlar, geri dönüşüm tesisleri, endüstriyel tesisler ve enerji santrallerinde kullanılmaktadır.
ÜRETİCİ
Dr. Sthamer
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Dr. Sthamer
80 yıldan fazla bir süredir yangın söndürme sistemleri ve yangın söndürme tesisatlarını yurtiçinde ve yurtdışında başarıyla kullanmış köpük yangın söndürme bileşimleri araştırma, geliştirme ve üretim faaliyetlerine yoğun bir şekilde dahil olmuş bulunmaktayız.
ÜRETİCİ
Stardom
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Stardom
Stardom olarak profesyonel ve teknik gelişim için kolay, akıllı, veri güvenliği olan ve yüksek hızlı depolama ürünleri sunuyoruz.